Szukam przyjaciółki / woj. łódzkie

TomsonHD

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sieradz
Mam na imię Tomek i mam 21 lat. Jestem spokojną osobą, w każdej sytuacji jestem sobą i nikogo nie udaję, nie znoszę fałszu, kłamstwa i tym podobnych rzeczy. Nie piję alkoholu i nie palę papierosów. Bardzo cenię sobie szczerość i zrozumienie u drugiej osoby. Interesuję się mangą, często rysuję, wtedy zamykam się w pokoju, włączam muzykę i zapominam o całym świecie. Dzień bez muzyki dla mnie nie istnieje. W trudnych sytuacjach potrafię przyjąć wszystko ze spokojem. Rozmawiając z jakąś osobą często podchodzę do takiej rozmowy z uśmiechem. Nie jestem duszą towarzystwa ale rozmowa idzie mi lepiej jak jestem z kimś sam na sam. Wtedy można porozmawiać szczerze i o wszystkim. Przyjaźń jest bardzo ważna w moim życiu.

Kogo szukam? Szukam przyjaciółki, jakieś sympatycznej i miłej osoby do pogadania na każdy temat, w wieku od 18 do 22 lat, która tak samo jak Ja potrzebuje kogoś komu można zaufać, na kim można polegać.

Czego oczekuję? Przede wszystkim zrozumienia. Dobrze by było żeby dziewczyna którą szukam była z woj. łódzkiego.

Pozdrawiam.

Mój adres e-mail: tomek.wagan@gmail.com
lub GG: 13657589
 

Attachments

  • Manga Girl 2.jpg
    Manga Girl 2.jpg
    91,4 KB · Wyświetleń: 42
Do góry