Szukam Programu

Anthrax

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
45
jw. szukam jakiegoś programiku który będzie liczył czas spędzony na surfowaniu po sieci oraz na poszczególnych portalach, tak żeby była jakaś statystyka potem. przykładowo: w ostatnim tygodniu tyle a tyle czasu zajęło przeglądanie portalu gazeta, tyle onetu, a tyle siedzenie na jakimś konkretnym forum. dzięki z góry.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Mogę Tobie podać programik, który liczy ilość wciśniętych klawiszy i kliknięć myszki.
Mogę Tobie podać programik, który zlicza statystyki odtwarzanej muzyki lub programik, który liczy ilość godzin pracy komputera, ale o takim programie, którego szukasz to nigdy nie słyszałem, a wiedz, że dużo słyszałem ...
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
Mogę Tobie podać programik, który liczy ilość wciśniętych klawiszy i kliknięć myszki.
Mogę Tobie podać programik, który zlicza statystyki odtwarzanej muzyki lub programik, który liczy ilość godzin pracy komputera, ale o takim programie, którego szukasz to nigdy nie słyszałem, a wiedz, że dużo słyszałem ...

w takim razie bylabym wdzieczna jakbys podal bo niewatpliwie mi sie przyda :D
 

Anthrax

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
45
może coś do przeglądarki? są chyba programy, które np. cenzurują treści z netu, blokują niektóre strony całkiem itp. może są takie które np. ograniczają czas dostępu do określonych portali albo do netu w ogóle?
 
Do góry