Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
A ja szukam piosenki, jedna z nowszych, śpiewa facet, klimat podobny do "we no speak americano", "I was drunk"... w refrenie śpiewa (fonetycznie) e bebi, e bebi bebi... w zwrotce śpiewają: bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bomba stik yeah bomba stik a laki bum bum bum... i znowu refren. Kojarzycie coś? nie wiem czy to coś wam mówi. W energy ją słyszałam.
 

johny_fabio

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
A ja szukam piosenki, jedna z nowszych, śpiewa facet, klimat podobny do "we no speak americano", "I was drunk"... w refrenie śpiewa (fonetycznie) e bebi, e bebi bebi... nie wiem czy to coś wam mówi. W energy ją słyszałam.


jedyne co mi się kojarzy z tym klimatem to taka piosenka:
DKS - Sing With A Swing

http://www.youtube.com/watch?v=LYgxX4roCec&feature=fvw

:)
 

tyskie

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
szukam piosenki "z kopyta kulig rwie" tylko takiej wersji rockowej czy do takiej wersji podobnej. nie wiem kto to śpiewa a bardzo tej piosenki potrzebuję. będę wdzięczna za odpowiedź
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
szukam piosenki "z kopyta kulig rwie" tylko takiej wersji rockowej czy do takiej wersji podobnej. nie wiem kto to śpiewa a bardzo tej piosenki potrzebuję. będę wdzięczna za odpowiedź
http://www.youtube.com/watch?v=l7vmRPf4-aQ&feature=related

Wykonawca i tytuł
Skaldowie - Z kopyta kulig rwie :lol: :lol:
Plusik:))))
 

marhwa

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
bb
czy oglądał ktoś wczoraj na polsacie wydarzenia? jak mówili o zaćmieniu słońca, w tle leciała piękna piosenka. Niestety nic więcej na jej temat nie wiem! Jest śliczna, a nie wiem jak jej szukać :(
 

justek140589

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki, oto słowa: Tą zabawę już zakończuć czas i z dziewczyną musisz rozstać się, nananana..... bo z dziewczyną zabawa na sto dwa(...) jest to bardzo stara piosenka. Proszę o tytuł i wykonawcę
 

sang

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm no cóż, mój requeścik może być trochę trudniejszy... piosenka której szukam była bardzo popularna w okolicach 2000-2004 roku, lekka, klimatycznie podobna do Coldplay, spokojna, melodyczna... w teledysku pokazane były skandynawskie ( chyba ) krajobrazy, chlodne, niebieskawe kolory... Być może ktoś kojarzy. :D
 

ofeflia93

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
a pamiętasz jakieś słowa?
to kojarzy mi się tylko z teledyskiem beautiful lie - 30 seconds to mars ale ten został nakręcony na Grenlandii
 

look1990

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A jak nazywała się taka francuska piosenka, której refren brzmi: don fia le pasage...
 

hunter18

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam piosenki w stylu R&B spiewana przez facetów słowa mniej wiecej tak
if you be wanna , if you be needa if you be wanna if you be needa , i takie huuuu huuu w refrenie , kojarzycie może ?

znalazłem - Nelly Just A Dream
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Witam to znowu ja
Dziś mam dla forumowiczów zadanie specjalne, bo nie posiadam za dużo informacji na temat poszukiwanej przeze mnie piosenki
Jest to utwór techno-pop z ostatnich 15? lat
Być może jest to remix piosenki Everybody looking for love- September
Możliwe, że w utworze podobnie jak w piosence September występuje "chórek" męski śpiewający "UUUuuuUUU":D
Jeśli pamięć mnie nie myli nie występuje tam żaden instrument muzyczny (chociaż...)
W kilku momentach mężczyzna (młody) wymienia spokojnym, pełnym oczywistości głosem jakieś słowa
Tylko tyle z nich pamiętam: "?????, ?????, the stars, it's music of yourself"
Z góry serdecznie dziękuję i przepraszam za tak niewiele informacji, ale niestety pamięć ludzka jest nietrwała
 

posio94

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Piła
Witam ! Szukam piosenki. Wiem o niej tylko tyle. Widziałem ją na VIVIE w teledysku występują czarnoskórzy w takich odblaskowych strojach. Jeśli ktos wie co to za klip proszę o szybką pomoc!
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Witam ! Szukam piosenki. Wiem o niej tylko tyle. Widziałem ją na VIVIE w teledysku występują czarnoskórzy w takich odblaskowych strojach. Jeśli ktos wie co to za klip proszę o szybką pomoc!
może byli pomalowani farbą fluorescencyjną?
jeśli tak to może
Madcon- Freaky like me
 

Alano650

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam
Moglby mi ktos powiedziec co to za piosenka leci w tym filmie
http://www.youtube.com/watch?v=X71Gx-e-6uI&feature=feedlik
z gory dziekuje
 
Do góry