inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
poszukuje tytułu i wykonawcy takiej piosenki w której pojawia sie motyw 'twisted nerve' (gwizdanie)z filmu kill bill - piosenka pojawiła sie juz jakis czas temu (kilka miesiecy temu) jest to taki troche rap - jesli moze wiecie o co mi chodzi - pomożcie :)
już znalazłam :lol: i napisze bo zuważyłam ze wczesniej tez ktos o to pytał:
Dr.stay dry ft. lumidee and wyclef jean - dont sweat that

swoją drogą polecam zajrzeć na www.rozpoznajemy.pl jesli jest juz ktos zdesperowany i nie moze znalesc swojej piosenki ;)
 

oimadziaio

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Piszę ponownie, z prośbą o pomoc.
Czy ktoś nie słyszał o piosence w której leci hip hop, a w tle jest aria na strunie G.?
Ja wiem że mało osób o czymś takim słyszało...
ALe jest mi bardzo potrzebne.
 

m4l4nm

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuje piosenki, która leciała dziś w "Pierwszej miłości", gdy Paweł oświadczał się Marysi...ta piosenka była chyba po angielsku? ;p pozdro ;)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Ponawiam prośbę o:
1. Czy zna ktoś tytuł piosenki, która leci mniej wiecej tak:
Na początku koleś mówi: For all bitches in the world. (muzyka) You bitch.
Potem nawija po czesku jakaś dziewczyna.
Piosenka rytmiczna, typowy rap.

2. Często leci na vivie reklama radia eska. I jest tam taki urywek teledysku i jakiś facet śpiewa: "pam pam pam para ram pam pam" Cosik takiego splash.gif Kojarzy mi sie z Ricky Martinem. Ktoś wie jaki jest tytuł?

3. Ja szukam piosenki hip-hopowej w ang. wykonaniu, na poczatku jest cos jakby odliczanie, ale facet cos mówi (nie liczby). Kojarzy mi sie to z piosenką z maksi kinga (to na poczatku). Ktoś zna??
Prosze o pomoc!! sad.gif Nadal potrzebne i pilne!
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Hej, właśnie oglądam YCD i usłyszałam taką fajna melodię podczas materiału o muzyce, tańcu, języku francuskim. Był to materiał zaraz przed ogłoszeniem wyników. Może jakaś dobra duszyczka pomoże mi i powie co to za utworek? :)
 

agat93

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Hej ja szukam piosenki w której są słowa:
"Na każdego z nas przypada cały wagon dynamitu!"
Jeśli by ktoś znał bardzo dziękuję za pomoc.
 

shifu_92

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Poszukuję jakiejś muzyki na andrzejki dla brata, uczęszcza on do 3 klasy szkoły podstawowej, co mogło by się nadawać, poproszę o jakieś track listy, dzięki z góry :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Andrzejki to klimat raczej taki pełen tajemniczości, czasami wręcz mroczny.... zamiast muzyki zasugerowałbym jakieś podkłady dźwiękowe, ambienty może.

Jak braciszek ma poczucie humoru to zaproponuję black metal... to będą andrzejki jak puścicie Mayhem!
 

Greger

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Poszukuję nutki, która jest stworzona na podstawie dopingu kibiców zwanego "HSV", na meczu reprezentacji Polski. Czasami grają to przed meczami Śląska Wrocław.
 

behemokotyl

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ludzie pomocy!
Jakos niedawno napisałem na tym forum:
Witam, szukam takiej piosenki a właściwie muzyki. Od czasu do czasu leci w radiu na rmf fm albo radio zet. To jest muzyka bo tam chyba nikt nie spiewa, no chyba że bardzo mało, to jest cos w stylu wlasnie takiej muzyki elektronicznej, taka jakby elektroniczna muzyka, nie wiem, taki dźwięk coś na kształt
"Tytyryry-Ry Ty-Ty tyryry-Ry".
Niestety nie znam ani nazwy tej muzyki ani autora/autorów (no jakbym znał to bym tu nie pisał ;p) czy jest w stanie ktoś mi pomóc?

Szukałem z kumplem po necie (bo on tez szuka tej muzyki ;p) obrylismy chyba cały intenert, wrzuta.pl jest chyba wywrócona do góry nogami ale znaleźliśmy gościa który też [prawdpodobnie] szuka tej muzy i wrzucił swoje naganie (xD) niedawno. Tutaj daje link:
http://maniekator.wrzuta.pl/audio/dxXMtUYu3h/ Jest to nagranie które jest niemal identyczne z tym o które mi chodzi, tzn. ta melodia jest własnie taka jak w tej muzyce, którą szukam. Aha jeszcze dodam że ta muzyka jest troche podobna, jej brzmienie jest trochę podobne do dźwięku struny z gitary.
Czy ktoś zna tytuał tej muzyki?
Z góry dziekuję za pomoc!

Nadal nie znalazłem tej muzy ale dzisiaj leciała w radiu RMF FM około godziny 07:06 rano (+- 1 minuta)!!. Czy ktoś słuchał w tym czasie rmf fm i słyszał ten utwór? A może dałoby się to jakoś sprawdzić, bo napewno wiem że to leciało około 7:06.

Prosze o pomoc!!
 
Do góry