ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Dukes, to jest Omega - Gyöngyhajú lány.
wykonywane przez polaków: Kult - Dziewczyna o perłowych włosach
i w języku ang: Scorpions - White Dove

;)
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
Hej szukam pisoneki z filmu 2 fast 2 furious, ktora leci podczas sceny w ktorej masa samochodow wyjezdza z garazu (tak mniej wiecej 15 minut przed koncem),. mam caly soundtrack ale nie ma tam tego utworu. Wie ktos o co mi chodzi? Bede wdzieczna
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Szukam tytułu piosenki z programu `Króliczki Playboya` na MTV ... bede wdzięczna ; D

EDIT ---> Ok już mam nie trzeba
 

karl45

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukam tytułu piosesnki którą słyszalem tylko raz wiec nie pamietam za bardzo tekstu... ale zapamietalem chyba ze tam były jakos tak: I like when you are, i like your touch i refren jakos tak : when u are...
 

Sasied

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ludziska, pomóżcie! Poszukuje piosenki r'n'b. Rapuje w niej facet a dziewczyna śpiewa refren który rozpoczyna sie słowami sometimes(first time? first sight? nie jestem pewien.) a kończy się na pewno słowami first time, powtarzanymi dwa razy. Może ktoś ten kawałek kojarzy?
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
Witam, poszukuję fajnej piosenki niestety pamiętam tylko kawałek refrenu "dog end dog, is when do easy nake seken so" wiem że troche zle napisane napisałem mniejwięcej jak słychać z góry dzięki za pomoc pzdr
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Witam
Poszukuje piosenki, w której refrenie kobieta śpiewa " Beng... Beng, Beng, Beng" I nie chodzi mi o te starsze piosenki, które się pokazują na youtube po wpisaniu tych słów. Kawałek jest na współczesne czasy na impreze. Taki chyba dance'owy klimat...

Mi się od razu skojarzyło z Re-flex "Babadeng" ale to napewno nie to, bo brak refrenu, nie powiedziałabym, że to "spiewa" kobieta no i klimat inny :D
No ale takie moje skojarzenie...
 

kab00m

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
118
Punkty reakcji
0
Miasto
ja jestem
Witam poszukuje piosenki hip-hop napiszę jak się zaczyna: wwo zip skład... ide i myśle kto by pomyślał ile mi dała nalewka 300, 300 mil do nieba ale jak tam dziękuje... za to co Bóg mi dał... nigdy sam wciąż w gromadzie... tyle chyba starczy, z góry dzięki za pomoc
 

aneczka_joy102

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Piotrków Tryb.
hej:D mam pytanko; czy zna ktoś tytuł tego utworu z filmu "sześć dni strusia"??? to chyba dosyć stare...na refrenie jest takie na, na, na na nananana:D proszę o szybką pomoc:*
 

diana_

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej,
szukam piosenki, nie najnowszej, typ disco. po glosie wydaje mi sie, ze spiewa murzynka. refren jest dosyc prosty, bo jest tylko aaaa.... aaa ha a aaaa...... i wplecione pomiedzy: i don't cry, baby i don't cry. z powodu malo skomplikowanego tekstu jest mi bardzo ciezko znalezc to na necie i youtube. bardzo prosze, jesli ktos kojarzy ta piosenke piszcie!!
 

Agata17u2

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! wiec tak poszukuje wykonawcy i tytułu piosenki: teledysk wygląda tak jest 2 facetów w niebieskim pokoju jeden gra na gitarze i oglada ich kobieta i pies (zrobieni za pomoca komputera) i są kwadratowi ;d później ona wchodzi razem z psem w telewizor i wszyscy staja sie kwadratowi (haha) PRZEPRASZAM ZE TAK GŁUPIO NAPISAŁAM NIE UMIEM INACZEJ TEGO NAZWAC TELEDYSK WIDZIAŁAM NA KANALE TARCE (SZUKAŁAM GO WSZEDZIE I NIE MOGE ZNALEŚĆ MAM NADZIEJE ZE TO FORUM MI W TYM POMOŻE )BARDZO PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
poszukuję dość starej piosenki, gdzie refren brzmi coś typu: da du da du bi da du ... A w teledysku występują zieloni albo niebescy goście.
 
Do góry