Szukam piosenki

asdf123

Zbanowany
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
elo, od jakiegos czasu poszukuje tej nuty pisze na forach ale nikt nie zna tego utwory :/ Nie wiem co to za rodzaj muzy, podejrzewam, ze to techno albo trance ale pewien nie jestem a mam tutaj tylko 10-15 sekundowy urywek tej nuty, jakby mial ta ktos nute albo by znal nazwe niech poda bo bardzo pilnie jej potrzebuje! Tutaj link do przesluchania tego urywku:
http://www12.zippyshare.com/v/57796110/file.html
 

solosoloxd

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Ostatnio na Planecie.FM kilakrotnie słuchałem extra utwór trance z pieknym wokalem, mówili ze jest do jakas młoda wokalistka. Tutułu nie pamietam, ale chyba w refrenie leciały słowa What can i do, lub coś podobnie brzmiącego, poszukuje tego utworu juz kilka dni, bezskutecznie. A jest to najlepszy kawalem od kilku miesiecy jakis słyszałem. POMOCY
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
poszukuje nuty słyszałem ja w pubie miałem to kiaedy ale nie pamietam wykonawcy ani tytułu wiem ze to Trance cos tam leci all the people in the world ale nie jestem pewiem wiem napewno ze w refrenie jest taki motyw ze łepek krzyczy HELLO ! HELLO ! wydawało mi sie ze to Safri Duo ale raczej nie teges stylem podobne do Tiesto z góry dzieki za pomoc.
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Witam, chciałbym dowiedzieć się jaki to utworek który zaczyna się w minucie 14:30 w secie z Viva Beach Party 2004 (Dj Boldy, Hazel, Peran van Dijk) Wie ktoś może ?
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
deN to właśnie Safri Duo - all the people in the world (przynajmniej tak mi się wydaje :p) przepraszam za double posta -.-'
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
W radio dzis uslyszalam taki kozacki kawalek. Wykonuje go jakis koles, utrzymany w house'owo-trance'owym klimacie (ogolnie clubowy uwtor). Mam tylko taki krotki urywek slow: So I can, so i can... xD. Licze na wasza pomoc :) Pozdr.
 

mateusz1650

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam :) Więc Ja mam problem bo od jakiegoś czasu szukam nazwy tej nutki i nie mogę znaleźć... nutka wydaje mi się zę znana lecz tytuł wypadł mi z głowy i mam nadzieje że trafiłem na odpowiednie forum i mi pomożecie ;) wiec daje link do nutki i czekam na odpowiedzi ;) pozdrawiam ;)

http://www.wrzuta.pl/audio/w2Zcvt1MAS/
 

Rocko

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a ja mam pytanie zna ktos remixera kultowej piosenki loona-bailando gdzie refren leci baj baj bajlando fajna nuta a nie moge znalezc :)
 
Do góry