Szukam oferty na wakacje!

N

nianiaSweet

Guest
rozowaewa napisał:
to kupuj wycieczkę co za problem?
niby nie problem, ale teraz to czas przygotowań do okresu świątecznego, pomyślę nad tym w okresie ferii :) w razie co wróci się do tematu
też prawa po świętach będzie idealny czas na to żeby pomyśleć o feriach zimowych, o jakiejś ciekawej ofercie na wyjazd.
 

rozowaewa

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja jednak zimą wolę spędzać czas w miejscu gdzie jest śnieg czyli w górach, i tym razem mam zamiar taką ofertę wybrać. I tak zrobie pozjeżdzam na Nosalu czy Polanie Szymoszkowej i nauczę się jezdzić na desce snowboardowej
 
N

nianiaSweet

Guest
rozowaewa napisał:
ja jednak zimą wolę spędzać czas w miejscu gdzie jest śnieg czyli w górach, i tym razem mam zamiar taką ofertę wybrać. I tak zrobie pozjeżdzam na Nosalu czy Polanie Szymoszkowej i nauczę się jezdzić na desce snowboardowej
przejrzyj sobie ofertę BUT mają fajne obozy zimowe nastawione na aktywny wypoczynek, może coś wpadnie Ci w oko http://www.kochamwakacje.pl/obozy/
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Hipcio87 napisał:
Myślałem raczej o wypadzie w lutym do Nicei na Karnawał. http://www.itaka.pl/wycieczki/francja/karnawalowe-szalenstwo,XFRCARN.html
Na Rio mnie na razie nie stać, więc może Europa. A lato to się jeszcze zobaczy.
Teraz własnie warto pomyśleć nad latem bo jest oferta -30 %.
O lecie faktycznie należy myśleć, zwłaszcza jeżeli masz ograniczony budżet. Wtedy musisz wybierać, albo droższe wakacje, albo Sylwester, ferie, karnawał, etc. Latem Grecja nie traci na popularności.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja widziałam już reklamę ITAKI mają ofertę na lato z 30% zniżką, warto wcześniej pomyśleć o wakacjach bo wtedy można znaleźć naprawę dużo korzystniejsze oferty, sami zerknijcie http://www.itaka.pl/lato/
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Był ktoś z Was w Turcji - co polecacie do zwiedzania a co odradzacie? Przymierzam sie do wakacji i szukam fajnego miejsca na odpoczynek:)
 
N

nianiaSweet

Guest
a myślałeś już jakie biuro podroży wybrać, ja byłam w Turcji z Itaką byłam bardzo zadowolona z wyjazdu, biuro zadbało o wszystkie szczegóły, atrakcje i wycieczki, opieka rezydenta była na bardzo wysokim poziomie, ogólnie warto było z nimi polecieć na wakacje.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Na wakacyjni piraci jest dużo fajnych tanich ofert :(
 

Fley

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wakacje to zazwyczaj wiążą się z ogromnymi kosztami. Również szukałam wiele stron z ofertami, że trochę zaoszczędzić, aż w końcu ktoś znalazłam tą stronę: taniewakacje.info/ . Sama sprawdź. Nigdzie nie znajdziesz noclegów za taką cenę!
 

jacekot

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Fley napisał:
Wakacje to zazwyczaj wiążą się z ogromnymi kosztami. Również szukałam wiele stron z ofertami, że trochę zaoszczędzić, aż w końcu ktoś znalazłam tą stronę: taniewakacje.info/ . Sama sprawdź. Nigdzie nie znajdziesz noclegów za taką cenę!
tanie nie znaczy fajne ;-(
 

jacekot

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Dla rodzin z dziećmi polecam miejscowość Dąbki , dlaczego ?
trzeba się przekonać samemu ;-)))))))
 

kofi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja już trzy razy rezerwowałam sobie wczasy przez platformę turystyczna traveloppa.com Masz tam wszystko loty, hotele, transfery, ubezpieczenia. Wg mnie duży wybór i jakiego terminu byś ni wybrał to zawsze się trafi lot.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja tam lubię wyjeżdżać na wakacje z poczuciem, że biuro podróży o wszystkim za mnie pomyślało dlatego wolę wykupić wycieczkę niż mieć wszytsko na swojej głowie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
W temacie szukania ofert - teraz jest dobry czas na rezerwacje w Itace, bo z ofertą na Lato 2016 wpłacamy tylko 10% zaliczki. A jak ktoś nie chce tak wcześnie decydować, to zawsze można obserwować oferty specjalne. Trafiają się tam prawdziwe perełki. :)
 
Do góry