Szukam oferty na wakacje!

L

libelule

Guest
no tak jak mowie Dorka, z zaufanym, sprawdzonym biurem jak najbardziej sie zgadzam :) to samo z kazda firma zreszta - jesli ma sie zaufanie, to przez internet mozna naprawde duuuuzo zalatwic.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Kumpel niedawno kupował przez net i nie było żadnych problemów. Co lepsze umówił się z biurem, że to oni do niego podjadą z dokumentami - bo ona do późna pracuje. Ha!
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
<p>Mysle, ze wazne sa tez opinie o danym biurze podrozy, internetowym czy nieinternetowym - obojetne. Zgodze sie ze dobrze jechac ze znanym biurem, ale stawiajac caly czas na np Itake Triade itp nie pozwalamy rozwijac sie innym biurom na tak ogromna skale i dajemy im monopol na wycieczki zagraniczne. Wiadomo nazwy te caly czas obijaja sie o uszy, duzo klientow z nimi wyjezdza. Ja ze swojej strony stwierdzilam ze zaryzykuje i postawie na ten Funclub i zdecydowanie mi sie oplacilo, bo zaplacilam za wycieczke duzo mniej niz w &quot;wielkim biurze&quot;, a czulam sie tak samo bezpiecznie.&nbsp;</p>
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Mam wrażenie, że "opinie" to można znaleźć tylko o biurach z pierwszej trójki czy piątki wszelkich rankingów. Jak się szuka info o mniej znanym czy internetowym biurze ( np. ja szukałam swego czasu info nt solemio travel - http://www.solemiotravel.pl ) to zaczynają się schody. I to jest przykre. Bo chciałoby się skorzystać, ale człowiek się boi. Moim zdaniem ma prawo. Za dużo słyszy się o oszustach, żeby ryzykować wyjazd z jakimś nieznanym biurem. My o solemio dowiedzieliśmy się od znajomych, więc taka opinia była (przynajmniej dla mnie ) o wiele bardziej wiarygodna niż ta którą można przeczytać sieci.

Deborah masz rację, stawiając cały czas na tą górę rankingów zabijamy młodsze biura. Ja po swoich przebojach z jednym z biur góry listy nie uważam, że ta ich popularność tylko szkodzi klientom. I w nosie mam to, że dostałam odszkodowanie, bo zmarnowanych 2 tygodni wakacji nikt mi nie odda.
Sporo latam, ale nie wiem czy odważyłabym się komuś polecić jakieś biuro ( własnie po przebojach sprzed roku, bo biuro jest znane i uchodzi za dobre ). Kiedy szukam opinii w sieci ( na przykład na forach ) nie patrze tylko na nazwę biura, ale i na kierunek w którym polecający jeździł. Tutaj też wiem, że jedno biuro ma np. super wycieczki do A i nieco gorsze do B.
A tak jeszcze w sprawie szukania info - staram się utrzymywać kontakt z ludźmi poznanymi na wyjeździe, albo z nimi już zawczasu wymieniać opinie o biurach. i ten system uważam za najbardziej wiarygodny i godny polecenia :)


a co do kwestii - stacjonarne / internetowe

Pierwsze ciągle są bardziej popularne, bo wzbudzają większe zaufanie. Myślę, że to przez nasze przyzwyczajenia, ale to subiektywna opinia.
Internetowe są dla mnie wygodniejsze - papiery dostaje do domu, dzwonią, żeby przypomnieć kiedy lot i co muszę mieć.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Ja zawsze jezdzilem sam albo z mniejsza lub wieksza grupa przyjaciol. W czasach studenckich i troche po zjezdzilem Europe autostopem. Nie namawiam do tej formy podrozowania bo czasy troche inne ale zorganizowac sie w grupe trzech-pieciu osob plus jeden samochod wcale nie jest trudno a ogromna swoboda poruszania sie. Mozna zobaczyc to co sie naprawde chce, pobyc tu i tam tak dlugo jak sie chce. No i wieksza szansa na kontakty z miejscowa ludnoscia czyli to co najbardziej rozszerza horyzonty.

pozdrawiam,
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
W pewnym wieku juz jednak nie kreci forma podrozowania stopem:) Zreszta ja sie zawsze balam podrozowac stopem ze wzgledu na to ze nigdy nie wiadomo na kogo trafisz:) Ja tam wole zaufac komus i mam pewnosc ze nie zostane zgwalcona lub bezposrednio obrabowana:) Wiecie co mnie jeszcze zachecilo do Funclubu? Przez to ze podrozuje sie autokarem mialam wrazenie ze cala wycieczka jakos duzo bardziej sie zgrala, wymienilismy numery, caly czas &quot;imprezowalismy&quot; razem, nawet jak nie bylismy dokladnie w tym samym hotelu, no i do tej pory utrzymujemy kontakt:) mysle ze mimo ze dluga podroz jest meczaca to strasznie zbliza hahaha;)
 
L

libelule

Guest
no podróże autokarem mają swój klimat, nie powiem ;) jakby ktoś chciał z tej formy podróżowania skorzystać to w Itace jest pare ofert jeszcze, na południu Europy mają jeszcze złotą jesien wiec warto skorzystać bo to ostatni dzwon :) np. Paryż i zamki nad Loarą: http://www.itaka.pl/wycieczki/francja/paryz_i_zamki_nad_loara_1217.php?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Paryż moim zdaniem to dobre miejsce na weekend a na wakacje wybrałabym się w kierunku Cypru albo Madery, zresztą w Itace dużo teraz tych kierunków. A te wakacje to że teraz właśnie miałyby być w sensie że urlop, czy to planowanie już na dalszą perspektywę przyszłego lata ?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
kliknij na linka, miłe zaskoczenie bo za 6 dni 1099zł.
jak czytam to oferta naprawdę bardzo ciekawa. wiele mają fajnych wycieczek.
 
D

Dorka123

Guest
Moi rodzice byli kiedyś na tej wycieczce :) Bardzo im się podobało :) My póki co odpuszczamy wycieczki i wybieramy wczasy, bo dziecko nam niestety tempa nie wytrzyma...
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
oo jakbyś się wybrała mogłabys przedstawić porównanie tego co Ty miałaś względem tego co doświadczyli na wycieczce rodzice, ciekawa jetem jaki zakres mają zmiany w przeciągu lat. :)
 
D

Dorka123

Guest
porównamy sobie pewnie za kilka lat ;) póki co wybieramy leżenie brzuchem na plaży ;) a plaża już gotowa, widzieliście?
http://www.youtube.com/watch?v=pfS1QLfq0Bc&amp;list=UUOAFrRNhvaZqyjk6bXZOZzA&amp;feature=plcp :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Sama bym sobie taką plażę dla własnych potrzeb stworzyła :D fajna ta reklama. w radiu też ich słychać.
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Co prawda zima w pełni, ale właśnie ruszają przedświąteczne wyprzedaże first minute. Brzmi to dosyć kuriozalnie, ale skorzystać można i na dodatek wykorzystać jako prezent pod choinkę. Dodatkowym plusem jest wcześniejsza rezerwacja urlopu, co np. w mojej pracy = dziczy bardzo się liczy!
 
L

libelule

Guest
Moi rodzice byli kiedyś na tej wycieczce :) Bardzo im się podobało :) My póki co odpuszczamy wycieczki i wybieramy wczasy, bo dziecko nam niestety tempa nie wytrzyma...

to weź w itace na stronie sprawdz, jest specjalna kategoria "wczasy z rodziną" czy jakoś tak. Wychodzą miejsca najbardziej przystosowane do tego typu wyjazdów :) tu np. za 999zł: http://www.itaka.pl/wczasy/tunezja/monastir/hotel_lti_rosa_beach_resort_spa_2202.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&SEARCH_HOTEL[month]=12&SEARCH_HOTEL[date]=2011-12-23&SEARCH_HOTEL[duration]=7&

Tunezja 8 dni :) hotel za***isty, i tuż przy plaży :)
 
D

Dorka123

Guest
wczasy jak najbardziej, zawsze u nich znajdę coś odpowiedniego, ale na wycieczki minimalny wiek to chyba 14 lat o ile dobrze pamiętam... zresztą my i tak jesteśmy leniuchami i zwiedzamy sobie wszystko w swoim tempie pomiędzy jedną plażą a drugą :p
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
słowem kiepscy z Was wycieczkowicze, ale wczasowicze wręcz celujący :) Maluch Wam troche podrośnie i będzie idealnie ;)
 
D

Dorka123

Guest
ha! już jest idealnie :p z takim "szczerolatkiem", jak sam o sobie mówi, nawet wyprawa na plażę jest niezłą wycieczką, aczkolwiek w naszym niepowtarzalnym stylu ;)
a tak co by w temacie było to widzieliście? http://www.itaka.pl/wczasy/cypr/pafos/hotel_veronica_3332.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DB1&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
wow.... i to wcale nie last minute, cały miesiąc na ogarnięcie urlopu...
 
Do góry