Szukam odpowiedniej kurtki

devilx997

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Witam jak w temacie szukam kurtki.
Pierwsza to kurtka skórzana spotkałem się jedynie z czarnymi, ale w czym rzecz. Chodzi mi o kurtkę podobną do tych które noszą motocykliści a czym się cechuję czego nie mogę znaleźć w żadnej z kurtek które spotykam w sklepach. Waży "100kg". Jednak nie jest to kurtka na motor pozbawiona jest paseczków jakiś dodatkowych ozdób itd. Nie mogę takiej kurtki nigdzie znaleźć. Kurtka pasuje do noszenia na co dzień w chłodniejsze dni, żeby pasowała do jeansów dodatkowo. Żeby w porządku wyglądała wieczorem na mieście. Czegoś takiego mniej więcej własnie szukam i nie mogę znaleźć.
 

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Mam coś co pana może zainteresować jak coś podam na priv emaila i możemy się dogadać ;)
 

devilx997

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Chyba nie mogę odczytać tej wiadomości zanim nie będę miał określonej ilości postów lub coś robię nie tak.
Poza tym jeżeli ktoś widział coś podobnego w jakimś sklepie czy gdzieś proszę o info.
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja tak szczerze mówiac nie bardzo wiem o jaki model kurtki chodzi,jeśli możesz to po prostu wstaw jej zdjęcie,tak aby wszyscy na forum mogli zobaczyć,wtedy będzie zdecydowanie łatwiej.
 
Do góry