Szukam mebli łazienkowych

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Czy możecie polecić jakieś sklepy w których kupię meble łazienkowe? Najlepiej takie z których sami zamawialiście i możecie podzielić się opiniami. Zależy mi na tym, żeby sklep miał duży wybór, obowiązkowo oryginalną gwarancję producenta i ewentualnie, żeby sprzedawca mógł doradzić kilka rzeczy w sprawie umeblowania łazienki. Z góry dzięki.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Mogę się podpiąć pod wątek? :tongue: Sama niestety nic nie doradzę, ale zaczynam właśnie planować remont łazienki i chętnie poczytam Wasze porady, czy odwiedzę dobre sklepy internetowe z armaturą sanitarną czy właśnie meblami :wink:
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
wydaje mi się, że gwarancję producenta przy zakupie to dostaniesz peach już w każdym sklepie. no przynajmniej tak powinno być hehe.

ale jeśli chodzi o sprawdzone miejsce to od siebie polecam zajrzeć do sklepu lazienkaplus.pl. ja jeśli chodzi o łazienkę to załatwiałam u nich wszystko kompleksowo. robili mi projekt, doradzali co z czym najlepiej łączyć, a potem pokazali wizualizację nowej łazienki. także bez problemu możesz liczyć na to, że Ci doradzą. wszystkie rzeczy od A do Z zamawiałam u nich na stronie. czekałam na wszystko około 2 tygodnie, bo niektóre rzeczy były na zamówienie. nową łazienkę mam około roku i póki co bez zastrzeżeń. w każdym razie póki co jeszcze obowiązuje mnie gwarancja.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Madzia, no pewnie, że się podłączaj. Kiedy planujesz zaczynać remont?
Ilkas, dzięki za namiar. Tak na pierwszy rzut oka to faktycznie wybór mają ogromny. Przyjrzę się dokładniej stronie jutro. Póki co mam wkręt na wanny z hydromasażem i teraz przeglądam.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
No ja zamierzam zacząć remont w pierwszej połowie listopada :wink: Do tego czasu chciałabym już wszystko pozamawiać i skompletować. Też już siedziałam na stronie tej łazienki plus i bardzo mi się podoba, że mają tyle różnych wizualizacji łazienek :D Jest czym się inspirować. Do tego fajna też opcja, że niektóre produkty można zobaczyć w 3d :wink:
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Ja ze swojej strony mogę jedynie podpowiedzieć, że dłuuuugo szukałam jak wykończyć łazienki (niedawno skończyliśmy budowę domu). Udałam się do sprawdzonej hurtowni armatury łazienkowej aby wszystko pomacać, wybrać i porozmawiać z człowiekiem, który się na tym zna i zrobi projekt. Chyba tylko rzeczy do łazienek nie zamawiałam przez internet, całą resztę już tak :) Chciałam dobrą jakość w stosunkowo niskiej cenie i nie z Castoramy ;-) I tak wybrałam płytki łazienkowe hiszpańskiej firmy, ścianki do kabiny prysznicowej polskiej firmy Radaway- polecam, umywalki i kibelki mam hiszpańskie firmy Gala- nie polecam (badziew) ale za to bardzo polecam szafki łazienkowe (znowu polskiej firmy) Oristo. Bardzo trwałe mebelki. Dodałam też kilka pierdółek z Ikei i też jestem zadowolona.
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
Mnie dopiero czeka remont łazienki i planujemy zacząć go dopiero na wiosnę, ale już teraz zaczęliśmy szukać mebli, armatury, płytek i innych dodatków. Meble mamy już wybrane, koleżanka poleciła nam Flori Meble, gdzie sama kupowała i wiem, że są solidne i niedrogie. Wybór padła na czarne w połysku Evo-L Black, piękny systemowy zestaw wraz z umywalką i lustrem, teraz szukamy białych i czarnych płytek i tu zapewne skorzystam z Waszych podpowiedzi, bo najlepiej jest kupować w sprawdzonych już sklepach.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
marzena888 napisał:
teraz szukamy białych i czarnych płytek i tu zapewne skorzystam z Waszych podpowiedzi, bo najlepiej jest kupować w sprawdzonych już sklepach.
To zajrzyj sobie do tego sklepu o którym wcześniej pisałam: Łazienka Plus i tam sobie popatrz na biało-czarne płytki. Płytek też mają sporo i to różnych firm. A z zamówieniem u nich jak już wcześniej pisałam nie miałam żadnych problemów.
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja mam umywalkę połączona od razu z szafką meblową. To wygodne rozwiązanie bo umywalka idealnie pasuje do mebla. jeszcze jak mebel jest podwieszany to wszystko wygląda lekko.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Nie polecę konkretnego sklepu, ale mogę podrzucić stronkę, na której masz kody rabatowe do różnych takich miejsc (od wielkich jak Ikea po małe lokalne sklepiki). Może się przyda i coś wybierzesz ;) - http://rabatdladomu.com.pl/
 
Do góry