Szukam lekarza..

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jako, że mam od wczoraj złamane serduszko, szukam lekarza dusz..
Kogoś kto mnie pocieszy.
Dla kogo nie będzie tak bardzo ważna odleglość..
kogoś kto lubi zawierać nowe znajomości i ma ochote pogadać i sie wyżalić.
A także kogoś kto chce słuchać i mi pomóc.

;(;(;(
 

margola19

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
ze świata marzeń =)
:| nns :|
Czytałam wcześnie Twój post w "Podziękowaniach".Tak ślicznie pisałaś o swoim przyjacielu...Jejku mam nadzieję, że to nie on Cię zranił :niepewny: Oby NIE!!!!!! Smutno Ci? To może mały przytulak pomoże... :przytul: Mam nadzieję, zę wszystko będzie dobrze.

***

Czas jest najlepszym lekarzem na wszystkie rany...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie, nie..
Nie przyjaciel.
Na szczęście nie on :)
 

sz25mek

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Piła
Tak szczerze do tego dzialu wpadlem przypadkowo .. ale zainteresowal mnie szczegolnie ten temat .. bo jest mowa o przyjazni ... okolo 3 miesiecy temu zerwalem z dziewczyna .. zwiazek byl idelany .. ale rozpadlo sie przez osoby trzecie .. :/ ... duzo ze soba rozmawialismy i kiedys padl temat przyjazni .. dla Niej JEST to cos bardziej wartosciowego od Kochajacego chłopaka .. z poczatku podchodzilem do tego troche sceptycznie ... bo jak jest to mozliwe ze pomimo tej drugiej kochajacej polowy .. moze twierdzic ze przyjaz jest dla Niej cenniejsza :( ... Jednak teraz juz wiem o co Jej chodziło .. nie jestesmy juz razem .. (chodziaz nadal walczymy o nasz zwiazek ) ... jednak ja byłem i w kazej chwili moge minac .. znikne z Jej zycia .. a przyjaciel ... jezeli trwa, ufa, i jest to prawdzimy przyjaciel .. moze byc przy Niej o wiele dluzej niz Facet .. ktory ja nawet szalenczo Kocha ... a podjal jedna bledna .. decyzje .. ktorej do teraz bardzo .. zaluje ..
 

spinaczf16

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
123
Punkty reakcji
0
Miasto
katowice
doktor Rafał pseudo Spinaczf16 meludje sie na posterunek :] możemy pogadać mozę ci pomoge zaklikam do coebie na gg jak wrócisz :hyhy:
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
spinaczf16 napisał:
doktor Rafał pseudo Spinaczf16 meludje sie na posterunek możemy pogadać mozę ci pomoge zaklikam do coebie na gg jak wrócisz
Może już do tego czasu się wyleczy.. :)
Przecież to nie ospa.. ;)
 
Do góry