Szukam konkretnego tekściarza.

Status
Zamknięty.

karpikutias12

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uszanowanko. Jestem muzykiem, i po latach grania przeróżnej muzyki, w głównej mierze gitarowej, zakładam projekt hip-hopowy ze znajomym. Pisałem już sporo tekstów, ale aktualnie brak mi pomysłów, a chce żeby było naturalnie, dlatego wolałbym się posilić waszymi - mam nadzieje nie przeciętnymi - tekstami. Na początek kieruje na gadu - 2978821.
 

wotass

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Stary, hip hop to nie pop. Tutaj albo sam piszesz teksty albo nie istniejesz, jestes pionkiem
 

karpikutias12

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
To nie ma być rap gdzie w tekście pojawiają się zwroty typu "Pisze dla mych ziomków oni są moim natchnieniem". Zresztą jak nie rozumiesz zagadnienia to przecież nie musisz dawać głosu. Nie rozumiem takich ludzi. Ale na całe szczęście wisi mi Twoje zdanie. Czekam na pozytywniejsze odpowiedzi.
 

MWMC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
BBK
ej gościu hip-hop to muzyka w której potrzebujesz flow własnego stylu a nie że np:ja ci napisze moje pierwsze teksty zaczynałem od tekstów na tym forum. na początku też chciałem żeby ktoś mi pisał a ja będę nawijał ale to bez sensu jeśli ktoś ci napisze nie czujesz tego za nic. chcesz być raperem to nim bądź nie bądź pozerem który zbiera czyjeś laury. ogólnie proponuje tak pisze ci jeden tekst do przykładu ty go nawiniesz i sam się przekonasz że to jest duża lipa :D co ty na to??
 
Status
Zamknięty.
Do góry