Szukam kogoś chętnego na rozmowę. ;)

megadethh

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nic dodać, nic ująć.

Szukam kogoś, kto chciałby po prostu pogadać, nie ważne, o czym - grunt, aby nie o polityce, ponieważ tego tematu niesamowicie nie lubię. Jeśli o mnie chodzi, jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą nowe znajomości, momentami bywam bezczelna i bezpośrednia, ocierając się o granice chamskości - żeby nie było, że nie uprzedzałam. Czego oczekuję u poszukiwanej przeze mnie osoby? W sumie niewiele - charakter nie ma znaczenia, tak samo wygląd. Liczy się, by osoba ta była rozmowna i miło by było, gdyby miała jakąś pasję czy też jakieś zainteresowania. Sama interesuję się muzyką, grą na gitarze, podróżami, uwielbiam czytać - to oczywiście nie jest nawet zalążek tego, jak lubię spędzać czas, ale nie chcę się tu rozpisywać. Jeśli chodzi o rodzaj znajomości, to, jak już wspomniałam kilka razy, chcę po prostu z kimś pogadać, z kimś, z kim nie mam styczności na co dzień - zawsze to inaczej, niż ze znajomymi czy z przyjaciółmi. Region, z którego pochodzisz, również nie ma dla mnie znaczenia.

Jeśli to coś zmienia - idzie mi 19 rok życia.
Jesteś zainteresowany? Zapraszam na PW, później podam ewentualnie numer GG lub e-mail.
 
Do góry