Szukam dziewczyny która chodzi do szkoły w Chorzowie im. Oskara Langego.

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Hej jechałaś tramwajem o 9.35-9.40. Miałaś plecak NIKE wysiadłaś na rynku ze mną. Szedłaś przez park póżnie byłaś na ulicy Dąbrowskiego później koło szkoły 1 i poszłaś na Urbanowicza. Chodzisz do technikum obsługi turystycznej. Jak to czytasz, lub jak ktoś to czyta co wie o kogo chodzi, to proszę tej dziewczynie powiedzieć że ktoś ją szuka. Dziewczyno mam szanse na spacer do parku Róż z tobą. Jestem Nieśmiały.
 
W

wiki9969

Guest
jejku Sobombi... jeżeli ją widziałeś i wpadła Ci w oko to dlaczego do niej nie podszedłeś? Wystarczyło zapytać o jakiś szczegół i być może rozmowa dalej by się jakoś potoczyła. Ale mam nadzieję, że ją znajdziesz. Powodzenia. :)
 

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
O co mam zapytać

wiki9969 napisał:
jejku Sobombi... jeżeli ją widziałeś i wpadła Ci w oko to dlaczego do niej nie podszedłeś? Wystarczyło zapytać o jakiś szczegół i być może rozmowa dalej by się jakoś potoczyła. Ale mam nadzieję, że ją znajdziesz. Powodzenia. :)
O co mam zapytać?
 

nagual

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Sobombi napisał:
Hej jechałaś tramwajem o 9.35-9.40. Miałaś plecak NIKE wysiadłaś na rynku ze mną. Szedłaś przez park póżnie byłaś na ulicy Dąbrowskiego później koło szkoły 1 i poszłaś na Urbanowicza. Chodzisz do technikum obsługi turystycznej. Jak to czytasz, lub jak ktoś to czyta co wie o kogo chodzi, to proszę tej dziewczynie powiedzieć że ktoś ją szuka. Dziewczyno mam szanse na spacer do parku Róż z tobą. Jestem Nieśmiały.
napewno się zgłosi, ona też jest pewnie nieśmiała i czekała aż tu napiszesz, w końcu się doczekała i teraz już mysli o tobie

Sobombi napisał:
O co mam zapytać

jejku Sobombi... jeżeli ją widziałeś i wpadła Ci w oko to dlaczego do niej nie podszedłeś? Wystarczyło zapytać o jakiś szczegół i być może rozmowa dalej by się jakoś potoczyła. Ale mam nadzieję, że ją znajdziesz. Powodzenia. :)
O co mam zapytać?
zapytaj o postępy w matematyce i jak widzi się w roli przyszłej studentki na Harwardzie, tu taj możesz ją zapytać jak dobrze zna angielski :023:
 
W

wiki9969

Guest
Sobombi napisał:
O co mam zapytać

jejku Sobombi... jeżeli ją widziałeś i wpadła Ci w oko to dlaczego do niej nie podszedłeś? Wystarczyło zapytać o jakiś szczegół i być może rozmowa dalej by się jakoś potoczyła. Ale mam nadzieję, że ją znajdziesz. Powodzenia. :)
O co mam zapytać?
Chociażby tak jak napisał Ysen1822 o godzinę. :) Wiesz jakbyś podszedł i tak po prostu zagadał to przypuszczam, że by Cie nie spławiła. Chociaż z nami to różnie bywa. :) W każdym bądź razie musisz w siebie uwierzyć. :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Miales szanse zagadac i ja zmarnowales. Teraz albo placz nad swoim losem, albo znajdz ja w okolicy miejsc o ktorych pisales. Jesli tego nie zrobisz to daj jej lepiej spokoj, bo szkoda Waszego( nie tylko jej) czasu.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Dobrego wrażenia nie robisz, aczkolwiek można to owiać nutką romantycznego poszukiwania kobiety, która w pędzącej szarości dnia przeszła obok Ciebie, a Ty z kolei musiałeś ochłonąć i napoić się jej pięknem, żywiąc się każdą sekundą tej cudownej chwili, mimowolnie wryty w ziemię. Jednak świadczy to również o bezradności oraz braku zdecydowanego zachowania w konkretnej sytuacji, już o nikłych szansach odszukania jej tutaj nie wspominając. Odwagi w realnym życiu :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Sweet :) ale szansa ze ja tu spotkasz jest mala, predzej na jakims regionalnym forum..albo dla nastolatkow
 
Do góry