szukam drugiej połówki

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Witam wszystkich bardzo serdecznie :).
Mam na imię Joasia:) mam 22 lata. Mieszkam na wsi w okolicach Lublina. Jestem raczej spokojną dziewczyna lubiącą oglądać filmy, bardzie wole słuchać jak mówić, jedyne uzależnienie jakie mam to muzyka. Główną moją wadą jest to, że nie umiem zaufać ludziom i bardzo ciężko mi zaufać ludziom nawet tym których bardzo dobrze znam. Nie szukam jakiegoś ideału nie musi być nawet z Lublina, szukam po prostu kogoś kto nie będzie patrzył na mój wygląd a po prostu będzie mnie kochał i akceptował taką jaka jestem, nie będzie mnie okłamywał.
 

Kuroliszek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
Założyłaś już jeden podobny temat.

Poza tym Twój post trochę trąci desperacją. Jeżeli poszukujesz jedynie kogoś, kto będzie kochał i akceptował, to masz naprawdę niewielkie wymagania.
 

Kuroliszek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
W porządku, po prostu trochę to zabrzmiało jak oferta matrymonialna, oczywiście bez urazy :).

Obawiam się jednak, że nie znajdziesz chłopaka, który nie będzie patrzył na Twój wygląd, bo to jest niemożliwe.
 

Kuroliszek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
Mężczyźni są po prostu tak zaprogramowani, że są wzrokowcami i wygląd partnerki jest dla nich bardzo ważny. Może lepiej staraj się znaleźć takiego, któremu Twój wygląd będzie odpowiadał, a nie takiego, dla którego on nie będzie w ogóle ważny.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Każdy ma prawo do innego zdania. Ja uważam, ze nie każdy chłopak patrzy na wyglad kobiety. Ale to jest moje zdanie i ktoś może, ale nie musi się z nim zgadzać :) .
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
JoannaMila napisał:
Ja uważam, ze nie każdy chłopak patrzy na wyglad kobiety.
Zwracać chyba każdy zwraca, po prostu niektórzy charakter przekładają ponad wygląd.
 

Kuroliszek

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
32
Punkty reakcji
5
Joanno, polecam Ci przeczytać książkę "Tydzień z życia naszego ciała", tam masz opisane, w jaki sposób to wszystko funkcjonuje, poparte badaniami naukowymi. Nie staraj się podważać samej natury, bo się na tym kiedyś przejedziesz.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Nie podważam tylko mówie jakie jest moje zdanie:) i zaknczmy temat wygladu. Bo to czy ktoś patrzy na wygląd czy na coś inego zalezy idywidualnie od człowieka.
 

Sklepowiczka

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Hmm również myślę, że każdy z nas patrzy na wygląd drugiej osoby. Zastanów się czy umówiłabyś się z chłopakiem który jest mniej zadbany gdybyś miała do wyboru chłopaka który wygląda lepiej, oczywiście mówimy tutaj o aspekcie samego wygląda zanim byś poznała ich charaktery:) Jednakże życzę ci powodzenia
 

beibi5

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
JoannaMila napisał:
Spoko, ale to, że jestem brzydka nie musi oznaczać, że muszę być samotna.
Hej, nie jesteś brzydka jesteś ładną i napewno inteligentną dziewczyną.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Może i tak, ale ja wiem, że jestem brzydka,ale to chyba nie musi oznaczać, że od razu mam być samotna.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
btw. daj jakiś kontakt do siebie, bo jesteś jeszcze w piaskownicy i nie można Ci wysłać PW np.
No i osoby, które mają poniżej 20 postów nawet jakby chciały, to nie skontaktują się z Tobą ^^

No i popracuj nad samooceną, bo jak Cię czytam, to zdaje mi się, że to główny problem.
 

beibi5

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czarny Lokaj napisał:
btw. daj jakiś kontakt do siebie, bo jesteś jeszcze w piaskownicy i nie można Ci wysłać PW np.

No i popracuj nad samooceną, bo jak Cię czytam, to zdaje mi się, że to główny problem.
Jesteś napewno ok.Może masz jakiś kontakt do siebie?z chęcią Cię poznam.Pozdrawiam
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Moje gg 49366683 lub mail asiamila@gmail.com
Zgadza się mam problem z samooceną, ale to od zawsze ta mam więc raczej już za późno by coś z tym robić. Bo wiele razy chciałam to zmienić jednak się nie udało.


W mailu się pomyliłam za co przepraszam poprawny to asiamila22@gmail.com
 
Do góry