Phi1ip

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam takze poszukuje domku na 2-3 noce dla 8-9 osob (moze byc wiecej) w okolicy dolnegoslaska. Jesli ktos moglby jakos pomoc prosze o kontakt filip.instalprojekt@wp.pl
 

marcin1276

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Także szukam jakiegoś noclegu na sylwestra w polskich górach, dla dwuch osób w przyzwoitej cenie. Może macie jakieś namiary ??
 
E

edo_zbanowany

Guest
Góry są bardzo popularnym kierunkiem podróży na okres świąteczno-sylwestrowy więc ciężko coś znaleźć na ostatnią chwilę... Polecamy naszą bazę domków i apartamentów. Możesz wyszukiwać po miejscowościach, słowach "kluczach, preferowanej dacie przyjazdu, a także wybierać udogodnienia, które mają się znaleźć w poszukiwanym obiekcie :) Wyniki wyszukiwania możesz potem sortować pod względem cenowym lub pod względem najlepszych opinii użytkowników, którzy już to miejsce odwiedzali. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, trzymamy kciuki :)
 
M

maniana1005

Guest
to prawda na sylwestra w góry terminy trzeba rezerwowac z polrocznym wyprzedzenim juz chyba ;/ ale mnie udało sie znaleźc całkiem niedawno świetną ofertę kwater w górach , wystarczylo troche pogrzebac na portalach z ofertami noclegowymi i sie znalazło ;) nawet całkiem niedrogo, a wczuje że ten sywester bedzie neizapomniany ;)
 

Jonatan56

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam Domki w Bieszczadach Słoneczna Kraina Dariusz Martinger Bukowiec 11d, 38-613 Wołkowyja tel: +48 781 506 423.
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja natomiast polecam Karpacz. Odwiedziłem do tej pory naprawdę wiele miejscowości górskich ale najlepiej wypoczywało mi się własnie w Karpaczu. Bardzo wiele atrakcji na miejscu. Świątynie Wang trzeba koniecznie zobaczyć. Możecie sobie poczytać o nich tutaj:
http://www.e-wczasy.pl/atrakcje,karpacz

Zimą również jest ciekawie bo stoki są w dobrej kondycji oraz bardzo ładnie utrzymane tak więc można sobie spokojnie jechać tam aby pośmigać na nartach. Noclegi radzę wynajmować sobie trochę wcześniej i nie odkładać na ostatnią chwilę.W sezonie ciężko jest na miejscu znaleźć coś konkretnego tak więc lepiej jest być pewnym,ze jedziecie i będziecie mieli nocleg.
 

Martusia35

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeżeli wybieracie się w Beskid Sądecki to z noclegów mogę polecić Willę Trela i Willę Monika w gminie Muszyna (super pokoje, super jedzenie i fajne ceny).
 

Jzef Zadzierski

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Beskidzie Sądeckim fajny jest też Ośrodek Wczasy pod Gruszą - ośrodek jest położony w górach i są tam domki do wynajęcia. Można się wyluzować w spokojnej okolicy, z atrakcji jest sauna i jacuzzi. W okolicy parę fajnych górek do połażenia i stoków narciarskich.
 

maciej44

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni.
 

Zdrapaka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
35
Punkty reakcji
2
Nie myślałeś może o hotelu? W takim okresie mają tam jakieś promocje, trzeba zadzwonić i popytać się, bo może się okazać że lepiej wyjdziecie na tym mając lepszą jakość i niewiele większą cenę.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zielona Polana w Łączkach. Powinni wam tam zorganizować w zasadzie wszystko, co tylko sobie wymyślicie. Dobra kuchnia, mega standard, impreza w góralskich klimatach. Jedziemy po raz trzeci. Poprzednie były cudowne - a za każdym razem spędzaliśmy i nich po kilka dni. Niesamowicie pozytywne doświadczenie, góralskie jedzenie, pieczony prosiak i ta muzyka. Kocham takie klimaty ;-)
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukacie fajnego miejsca w górach to polecam odwiedzić Karpacz i pensjonat Koala na Skalnej 84. Bardzo ładna okolica z mnóstwem atrakcji dla dzieci a co do pensjonatu to jest bardzo klimatyczny,pokoje są bardzo czyste i pachnące. Byłam tu kilka razy i jeszcze nie raz wróce do tego miejsca.
 
Do góry