Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej- wroclaw

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Laser to prawda bardzo dobry. Jak masz jasne włoski to nawet wystarczy nie raz 4 razy taka depilacja raz na 4 tygodnie. Fajna sprawa, ja się cieszę już mniejszym owłosieniem, a nie długo nie będzie go wcale. Rewelacja.
 

ewelina546

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
No tak ja mam ciemne włoski, a więc pewnie z 6 razy było by trzeba. Ale pachy czy bikini to nie znów taki duży koszt może warto spróbować. Może jakiś pakiet, okazja cenowa i było by fajnie coś zrealizować.
 

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
No i jak zapisałaś się na coś? Byłaś tam na konsultacji? Jestem ciekawa co zdecydowałaś?
 

ewelina546

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tak zapisałam się i super jest po pierwszym razie i super jest. Czekamy na dalsze zabiegi i efekty końcowe.
 

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
No to jeszcze spora droga. Ja dodatkowo zastanawiam się na oczyszczeniu twarzy po wakacjach. Może okres Wrzesień byłby fajnym czasem na takie odświeżenie i usunięcie sebum nadmiernego profesjonalnie.
 

gloria38

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
3
Dobrze znam Coco-Time, bo regularnie chodzę do nich na karboksyterapię. Zaczęło się od tego, że doradzili mi ten zabieg na cellulit, a skończyło na tym, że stosuję go teraz niemal na całe ciało :D Na twarzy redukuje zmarszczki, odmładza skórę szyi. Na brzuchu robię go na rozstępy. A z cellulitem walczyłam na udach. Mogę polecić. I cieszę się, że Panie z Coco-Time namówiły mnie, bo zabieg świetnie się sprawdził.
 

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Znam Coco-Time z autopsji :) Często u nich bywał. W mojej ocenie jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy gabinet we Wrocławiu. Zawsze mają nowości z zakresu medycyny estetycznej – nowoczesny sprzęt, nowoczesne zabiegi. Wszystko na najwyższym poziomie, wykonywane profesjonalne, w higienicznych warunkach. Do tego obsługa – nie tylko miła, ale bardzo kompetentna. Z czystym sumieniem mogę polecić.
 
Do góry