Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej- wroclaw

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Jak w tytule- co polecacie? chcialam zafundować sobie jakies zabiegi na twarz, moze tez na cialo, jeszcze nie wiem :tongue: tylko taki gabinet, ktory nie zrujnuje mojego portfela :)
 

andrzejbb

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Znam tylko jeden gabinet, ale to w Poznaniu, dr. gromadzinski.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
moze spojrz na Coco-time? nie wiem jakie dokladnie maja zabiegi w swojej ofercie, ale bylam tam na nawilżaniu i cena byla calkiem sensowna, a cera- jest faktycznie w lepszej kondycji :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
huszka napisał:
moze spojrz na Coco-time? nie wiem jakie dokladnie maja zabiegi w swojej ofercie, ale bylam tam na nawilżaniu i cena byla calkiem sensowna, a cera- jest faktycznie w lepszej kondycji :)
Dziekuje pieknie za odpowiedz. Zajrzalam na ich strone internetowa- no ceny to maja bardzo niskie... az jestem w szoku, bo nastawilam sie, ze sporo wiecej wydam. A jak z kosmetyczkami? Nie chce trafic do pierwszej lepszej, ktora bedzie mi wciskac kit o zabiegu, ktory jest zbedny dla mojej cery :/ a sama tez nie wiem, jaki dokladnie zabieg bym chciala :) i zrozum tu kobietę :D
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Haha, jakbym słyszała siebie :D Kosmetyczki są bardzo dobre- profesjonalistki :) i wiesz co, one są mega miłe. To znaczy ze mozesz isc przed zabiegiem, one obejrzą twoją skórę i doradzą ci. A udzielają fajnych porad- nie wciskają zabiegu, który nie jest ci potrzebny. To jest wedlug mnie rewelacyjne :) Chyba nikt nie lubi tracic kasy na zbędne zabiegi ;)
 

majka345

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Akurat w Coco-time ceny mają przystępne zwłaszcza w pakietach zabiegów. Do tego miła obsługa i bardzo dobry sprzęt. Ja osobiście byłam tam kilka razy i jestem zadowolona z ich usług, pewnie nie jeden raz jeszcze tam zajrzę.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
pamiętajcie ze ceny to nie wszystko :) liczy się jakość. Ale fakt, nie raz można znaleźć usługi kosmetyczne wysokiej jakości za niewielkie pieniądze
 

Fiolek3

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja wolę jednak wybrać się na zabieg do profesjonalnego dermatologa, a nie do kosmetyczki.
 

Paulina Krasny

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2017
Posty
2
Punkty reakcji
1
no nie wiem jakie zabiegi możesz wykonać u dermatologa? to raczej w gabinecie kosmetycznym jak coco time wykonujesz jakiś zabiegi laserowe itp, a nie u dermatologa
 

Fiolek3

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Paulina Kra napisał:
no nie wiem jakie zabiegi możesz wykonać u dermatologa? to raczej w gabinecie kosmetycznym jak coco time wykonujesz jakiś zabiegi laserowe itp, a nie u dermatologa
Każdy profesjonalny zabieg. Mikrodermabrazja, zabiegi kwasami itp. powtarzam, jeśli zależy ci na skórze twarzy - idziesz do dermatologa, a nie do kosmetyczki :/ dermatolog albo gabinet medycyny estetycznej.
A zabiegi laserowe tym bardziej lepiej wykonać u lekarzy, a nie kosmetyczek
 

Anna Lemoska

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
1
sunkiss napisał:
Jak w tytule- co polecacie? chcialam zafundować sobie jakies zabiegi na twarz, moze tez na cialo, jeszcze nie wiem :tongue: tylko taki gabinet, ktory nie zrujnuje mojego portfela :)
jak ktoś już tutaj wspominał: coco time. Jeden z lepszych tego typu przybytków. Zresztą jak pójdziesz to sama się przekonasz :)
 

Kinga Stelmach

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
huszka napisał:
moze spojrz na Coco-time? nie wiem jakie dokladnie maja zabiegi w swojej ofercie, ale bylam tam na nawilżaniu i cena byla calkiem sensowna, a cera- jest faktycznie w lepszej kondycji :)
do Coco Time to chodzą właściwie wszystkie moje koleżanki :) zresztą ja też. Służyli na naprawdę wysoką ocenę za stosunek do klientek, profesjonalizm i ceny :)
 

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Warto spróbować do Coco-time ja tam często robię pazurki i z tego co widzę, wiele kobiet właśnie tam chodzi. Fajna atmosfera wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie wyjątkowego. Zabiegi w dobre cenie i dużo fajnych często promocyjnych ofert.
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Ci Wyspę Piękna. Salon mieści się przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Ja chodzę do Pani Karoliny. W tym salonie mają naprawdę dużo zabiegów. Przede wszystkim potrafią dobrać zabiegi do typu cery po analizie skóry. Ostatnio robiłam peelingi Azelac. Polecam też Ferulac C, który świetnie odświeża skórę, która staje się promienna.
Po zabiegu Pani Karolina doradziła mi kosmetyki do pielęgnacji w domu. Polecam ten salon.
 

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
No ja tak ciągle te pazurki, aż zdecydowałam się jakiś czas temu też na depilację pach. Przyznam, że już po pierwszym razie mały efekt był. Teraz po drugim razie coraz lepiej. Laser bardzo dobry, wykonanie bardzo delikatnie. Myślę, że bikini jeszcze na jesień u nich wykonam. Pakiety najlepiej się opłaca w Coco-time. Naprawdę ekstra promocje.
 

ewelina546

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
A jak wygląda zabieg, długo trwa? Czy to boli coś? Niby miejsce delikatne. Ciekawe ile razy będziesz musiała chodzić, aby usunąć wszystkie włoski? Bo ja słyszałam, różne opinie na ten temat.
 

fiona45

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
U mnie 5 razy i spokój święty. Tak naprawdę 4 razy efekt znakomity, ale lepiej poprawić sobie tak naprawdę, aby mieć pewność, że zostanie wszystko usunięte. Jest takie dziwne uczucie ukłucia, ale nie, aby bardzo bolało. Wszystko zależy od sprzętu.
 

ewelina546

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
To fajnie no w Coco-time mają prawdopodobnie bardzo dobry ten laser. Myślę, że sprawdzi się w depilacji. Myślę, nad bikini, pachy, a potem zobaczymy czy mnie stać będzie na coś więcej. Jednak czasu trochę na to trzeba poświęcić.
 
Do góry