szukam dobrego adwokata z wrocławia

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiesz, nie można wszystkich dużych kancelarii wrzucać do jednego wora, bo to byłoby niesprawiedliwe. OK, Ty może miałaś pecha i źle trafiłaś, ale nie można twierdzić, że w przypadku Koksztysa byłoby tak samo ;) Akurat ja jestem zadowolony, w każdej sprawie, w której się do nich zwracałem, dostałem wyczerpującą odpowiedź i poradę, a opłata miesięczna 29 zł to przecież śmieszne pieniądze ;)
 

tomek80_dw

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Za 29 zł masz darmową poradę telefoniczną z określonych dziedzin prawa. Super sprawa, tylko tyle, że jak ja dzwonię do mojego adwokata i rozmawiam z nim na temat danej sprawy, to nie kasuje odemnie ani 1 zł nawet jeżeli rozmowa trwa 1h i mogę z nim porozmawiać na temat problemu, z którym się spotkałem, a nie na tematy, które obejmują określone dziedziny.
 

orionn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
To ten adwokat pracuje pro bono, że pośwęca Tobie godzinę i Ty nic mu za ten czas i udzielone porady nie płacisz? Nie chce mi się w to wierzyć, bo takich cudów nie ma :p Pewnie wcześniej skasował masę kasy za prowadzenie sprawy, albo jesteście jeszcze nie rozliczeni i po zakończeniu dostaniesz taki rachunek, że się za głowę złapiesz... Pamiętaj, w tej branży (jak i wielu innych) nie ma nic za darmo. Wolę płacić 29 zł miesięcznie i mieć świadomość ilę i za co płacę niż potem się dostać mini zawału, gdy zobaczę rachunek adwokata :p
 

tomek80_dw

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
orionn napisał:
To ten adwokat pracuje pro bono, że pośwęca Tobie godzinę i Ty nic mu za ten czas i udzielone porady nie płacisz? Nie chce mi się w to wierzyć, bo takich cudów nie ma :p Pewnie wcześniej skasował masę kasy za prowadzenie sprawy, albo jesteście jeszcze nie rozliczeni i po zakończeniu dostaniesz taki rachunek, że się za głowę złapiesz... Pamiętaj, w tej branży (jak i wielu innych) nie ma nic za darmo. Wolę płacić 29 zł miesięcznie i mieć świadomość ilę i za co płacę niż potem się dostać mini zawału, gdy zobaczę rachunek adwokata :p
Prowadzę przedsiębiorstwo od paru dobrych lat. Mam jedną złotą zasadę, jeżeli daje komuś coś do zrobienia, to wcześniej chcę znać cenę, ponieważ jest to dla mnie istotny aspekt. Tak samo wygląda to z usługami prawnymi. Zatem rachunek zawsze dostaję w takiej wysokości, jaką wcześniej ustaliłem :tongue:
Zdaje sobie sprawę z faktu, że nie łatwo jest znaleźć dobrego adwokata, ale ja takiego znalazłem :310:
 

Jeanne1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o rozwód, to korzystałam z usług pani Marty Olejnik-Hejne i bardzo sobie chwalę tę współpracę. Wszystko przebiegło po mojej myśli, choć łatwo nie było.
 
S

Sttark

Guest
Mnie reprezentowała w sądzie adwokat Katarzyna Pawłowska, ją mogę polecić. Konkretna kobieta z doświadczeniem w takich sprawach. Na bieżąco mnie informowała na czym stoimy i jakie są dalsze możliwości działania. Ogólnie to była trudna sprawa, bo rozwód był z orzekaniem o winie, a do tego później podział majątku...ale udało się ustalić nierówny udział, także dostałam więcej. Na spotkanie z adwokat można się umówić przez tel – 505-510-204. Kancelaria jest we Wrocławiu przy ul. Stacha Świstackiego.
 

RenataXX

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znaleźć dobrego adwokata nie jest łatwo, w szczególności jeżeli zależy Ci na sprawie. Dla mnie, moja sprawa rozwodowa taka właśnie była. Zanim wybrałam adwokata, który mi odpowiada, straciłam wiele czasu, a nawet pieniędzy. Ponieważ, żeby dobrze wybrać postanowiłam nie brać pierwszego z brzegu. Pomimo, że spotykałam się tylko z adwokatami z polecenia (głównie znajomych), to nie zawsze wszystko było tak pięknie. Zdobywając doświadczenie na swojej sprawie mogę was uprzedzić, że niektórzy nie podają faktycznych kosztów, często są zadumani i nie mający pomysłu na poprowadzenie sprawy. W końcu trafiłam do adwokata poleconego przez znajomą z pracy, o którym również jest wspomniane na tym forum, to adwokat Marcin Andreasik z Wrocławia. Bardzo konkretny facet, przedstawia rzeczywiste możliwości wygrania sprawy, wyjaśnił mi dokładnie jaką linię postępowania przejmiemy w mojej spawie, dodatkowo działa bardzo szybko i skutecznie. Ponadto od razu wskazał mi rzeczywiste koszty postępowania, jak zapytałam go o cenę, co u niektórych było tuszowane.
 

awataryzm1212

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na poczatku musisz wiedziec ze Wrocław obrasta w adwokatów tych lepszych i tych gorszych. Ciesze sie ze padlo to pytanie, bo dzieki temu wyselekcjonujemy chociaz kilku tych bardziej kompetentnych. Od kilku miesiecy korzystam z usług prawnych Artura Zbrońca, który ma dwie kancelarie jedna w Olaawie a drugą we Wrocławiu. reszte polecam doczytac na stronie ew po prostu zadzwonic :)

607107245
 

Zadowolony Klient

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić adwokata Łukasza Buczko. Bardzo dobry adwokat, z dużą wiedzą.Wiem, że prowadzi trudne procesy. Ostatnio widziłem go w telewizji w związku z obroną jego Klientów. Ja natomiast korzystałem z pomocy Pana mecenasa w związku z moją sprawą dotyczącą wykonania robót budowlanych. Widziałem pełne zaangażowanie i fachowość. Co istotne nie czekały mnie po drodze żadne niespodzianki cenowe jak to u papug w zwyczaju. Naprawdę polecam.
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
hej, Ja mogę polecic Panią Martę Olejnik-Hejne. Nie będę mówić o szczegółach mojej sprawy, ale Pani Marta profesjonalnie podeszła do tematu, bardzo się zaangażowała. To była miła współpraca.
 

dziubekk

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja powierzyłam swoją sprawę Kancelarii adwokackiej z Wrocławia, prowadzi ją Kamila Łukowicz. Przez doświadczenie potrafi umiejętnie zastosować rozwiązanie nawet w trudnej sytuacji.
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy słyszeliście o Panu Wojciechu Podgórskim, to specjalista od prawa karnego oraz rodzinnego. Można mu zaufać,jest zaangażowany i dokładny, prowadzi kancelarię przy ul. Potebni 8/1. Pomógł wielu osobom zarówno w sprawach rozwodowych, jak związanych z przestępstwami narkotykowymi.
 

Loren

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja korzystałam z usług prawniczych kancelariaea.pl/ - Kancelaria adwokacko-radcowska Anczewska i Puńko. Chodziło o sprawę w zakresie pozyskania alimentów. Okoliczości nie były zbyt miłe, bo jednak to sprawa przeciw własnej rodzinie, ale na szczęście udało się wszystko pomyślnie doprowadzić do końca. Jeżeli ktoś będzie miał problemy z prawem rodzinnym, karnym, spadkowym itd. to warto, bo bardzo profesjonalnie.
 

krzysztof33

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Dużo jest kancelarii we Wro. Jeśli chodzi o sprawy karne to ja dobrze wspominam kontakt z Anną Babiak (telefon kontaktowy:790 813 399). Moja mama przez jakiś głupi zbieg okoliczności i niekompetencję policji – co jest teraz bardzo popularne niestety – potrzebowała obrońcy i pani Anna poprowadziła cały proces skutecznie, mama została oczyszczona z zarzutów.
 

gloria38

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
3
Ja byłam zadowolona ze współpracy z kancelarią Adamczyk adamczykkancelaria.pl), pomogli mi w sprawie o zachówek, potrafią dobrze negocjować z dłużnikami spadkowymi, jeszcze na etapie polubownym, to znacznie zmniejsza koszty postępowania, obsługują też firmy.
Znajdziecie ich przy ul. Stabłowicka 119c.
 

MAKOG

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
Jeśli chodzi o dobrego adwokata to mogę polecić kancelarię Kamila Łukowicz. Z tego co pamiętam to biuro mają w samym centrum na ulicy Krupniczej, ale może warto się najpierw z nimi skontaktować. Wszystkie informacje można znaleźć na ich stronie i zadzwonić i się z nimi umówić. Mi bardzo pomogli przy mojej prywatnej sprawie, ale również przy problem ze spółką.
 

MAKOG

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
MAKOG napisał:
Witam,
Jeśli chodzi o dobrego adwokata to mogę polecić kancelarię Kamila Łukowicz. Z tego co pamiętam to biuro mają w samym centrum na ulicy Krupniczej, ale może warto się najpierw z nimi skontaktować. Wszystkie informacje można znaleźć na ich stronie i zadzwonić i się z nimi umówić. Mi bardzo pomogli przy mojej prywatnej sprawie, ale również przy problem ze spółką.
Hmm.. wydawało mi się, że wrzuciłem wam linka na wszelki wypadek jakby, któs potrzebował. Proszę was bardzo może się komuś przyda adwokat-lukowicz.pl
 

inkaa77

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2021
Posty
9
Punkty reakcji
1
Z własnego doświadczenia polecić mogę mecenas Agnieszkę Cisowską- Chruścicka. Przyjmuje W Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu na ul. Jagniatkowskiej.
 
Do góry