Szukam człowieka, z którym mogłabym normalnie porozmawiać

zamknieta_w_sobie

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam 18 lat, mieszkam ok. 5 km od Łodzi i jestem bardzo nieśmiałą osobą. Nie mam zbyt wielu okazji, żeby z kimś porozmawiać. Kiedy był rok szkolny, mogłam rozmawiać z kolegami/koleżankami z klasy (chociaż miałam wrażenie, że czasami mnie po prostu nie słuchają), ale teraz, kiedy są wakacje, to nie mam do kogo ust otworzyć. Rozmowa to normalna ludzka potrzeba, więc szukam kogoś, kto mógłby ze mną rozmawiać chociaż przez internet o wszystkim i o niczym, na różne tematy.
 

areeek93

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
zamknieta_w_sobie napisał:
Mam 18 lat, mieszkam ok. 5 km od Łodzi i jestem bardzo nieśmiałą osobą. Nie mam zbyt wielu okazji, żeby z kimś porozmawiać. Kiedy był rok szkolny, mogłam rozmawiać z kolegami/koleżankami z klasy (chociaż miałam wrażenie, że czasami mnie po prostu nie słuchają), ale teraz, kiedy są wakacje, to nie mam do kogo ust otworzyć. Rozmowa to normalna ludzka potrzeba, więc szukam kogoś, kto mógłby ze mną rozmawiać chociaż przez internet o wszystkim i o niczym, na różne tematy.
Hej, mam 21 lat. Jeżeli dalej szukasz osoby do rozmów to zapraszam : ) pisz śmiało na gg: 10533697 czekam
 

MarzenkaD

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
zamknieta_w_sobie napisał:
Mam 18 lat, mieszkam ok. 5 km od Łodzi i jestem bardzo nieśmiałą osobą. Nie mam zbyt wielu okazji, żeby z kimś porozmawiać. Kiedy był rok szkolny, mogłam rozmawiać z kolegami/koleżankami z klasy (chociaż miałam wrażenie, że czasami mnie po prostu nie słuchają), ale teraz, kiedy są wakacje, to nie mam do kogo ust otworzyć. Rozmowa to normalna ludzka potrzeba, więc szukam kogoś, kto mógłby ze mną rozmawiać chociaż przez internet o wszystkim i o niczym, na różne tematy.
Mieszkasz bardzo blisko dużego miasta.

Nie lepiej zamiast szukać kogoś w internecie poznać ludzi z Twojej okolicy?

Na pewno w mieście macie wszelakiego rodzaju kluby zainteresowań, sekcje sportowe, warsztaty, jakieś domy kultury, świetlice, koncerty, spotkania tematyczne gdzie zawsze można poznać ciekawych ludzi.
 
Do góry