Szukam bratniej duszy

sylvka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
W sumie to nie wiem po co to piszę, bo raczej nie mam nadziei, że spotkam kogoś z kim będę mogła porozmawiać tak naprawdę szczerze, otwarcie. Jestem introwertyczką, hmm mam sporo znajomych, wszyscy uważają mnie za osobę pogodną ale to jest tylko moja maska pod którą skrywam prawdziwą siebie, nawet moja jedyna przyjaciółka nie zna mnie tak naprawdę :( Mam 24 lata a nigdy nie byłam w stałym związku, o ile można moje znajomości nazwać związkami.( z jednej strony chciałabym się z kimś związać a z drugiej strony przeraża mnie ta myśl bycia z kimś, głupie no nie?. Interesuje się literaturą, dużo czytam ( prawie wszystko) ostatnio jestem pod wrażeniem całej serii Dana Simmonsa Hyperion, nigdy nie byłam wielbicielką Science Fiction, ale ta książka mnie oczarowała, lubię obejrzeć dobry film do moich ulubionych filmów należą prawie wszystkie filmy Darren Aronofsky, na pewno każdy zna Requiem for a Dream ale na mnie większe wrażenie zrobił The Fountain. Jest to dziejąca się na przestrzeni tysiąca lat opowieść o miłości, śmierci (umiejętności pogodzenia się z nią.
Szukam osoby z którą będę mogła porozmawiać o wszystkim, nie będę się bała przed nią otworzyć, mam taką nadzieję.

Jestem z okolic Warszawy

gg 855529
 

ziuteq21

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Witaj! Mam 20 lat i jestem z Krakowa. Podobnie jak ty chce popisać z kimś o różnych sprawach i problemach. Jeżeli jesteś zainteresowana to pisz na PW ;)
 
Do góry