Szukam albumu, piosenki

Status
Zamknięty.
L

linusia_2

Guest
AAAAAAAA potrzebuje pomocy!

na gwalt potrzebuje piosenki z filmu "the new guy" tytuł brzmi"let it whip" prubuje to sciagnac roznymi sposobami ale mi nie wychodzi! moze ktos by mi pomogl. :( musze miec ta piosenke jak najszybciej bo obiecalam ze ja przesle dalej. jesli ktos manormalny program do sciogania piosenek to bym bardzo BARDZO prosila. wykonuje ja THE DAZZ BAND.

CZEKAM :niepewny:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
linusia_2, wszystkie jakie probowalam ci sciagnac niestety okazaly sie niewypalem , przykro mi moze kto inny ci pomoze :dezorientacja:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
ja też chce piosenke tą prośie :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Chciałem poinformować, że jestem w posiadaniu tej piosenki. Jeżeli ktoś jest nadal zainteresowany to dajcie znać.
 

karolina_20

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podlasie
szukam piosenki :)

cześć :) mam prośbe o piosence wiem tylko tyle że refren zaczyna się od słów: oddaje ci wolność... nie wiem kto jest wykonawcą i jaki ma tytuł. prosze pomożcie:) a jakby ktoś miał ją na kompie i mi ją przesłał to by było cudownie:) niedawno usłyszałam tą piosenkę i się w niej zakochałam:)
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Kod:
Powiedz ile chwili zostało nam powiedz za ile dni bede znowu sam jak w najgorszym śnie gdzie koszmarów deszcz niezapomni mnie mimo wszystkich łez

Ref.. Oddaje Ci wolnośc nie wiem co będzie dni płyna wolno widze Cie wszędzie ..

Powiedz ile dni zostało nam powiedz za ile chwil będę znowu sam jak w nagrszym snie gdzie koszmarów deszcz niezapomni mnie mimo wszystkich łez

Ref.. Oddaje Ci wolnośc nie wiem co będzie dni płyna wolno widze Cie wszędzie ..x 2

Kindla - Oddaję Ci wolność

Jeśli o to Ci chodzi to TU powinnaś coś dla siebie znaleźć..

Pozdrawiam...
 

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jesli szukacie jakis mp3 to napiszcie do mnie.. :D mam spora kolekcje wiec moze cos czego szukacie bede miec :) moge powysyłać :D
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Ołkiej jak bede chciał jakąś pioseneczke to sie zgłosze do Ciebie
Rowniez mozesz Liczyć na moją pomoc ...

Tez mam duzo muzy ...
Oczywiscie tyczy sie wszystkich forumowiczow Pozdrawiam ...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Też mam wieele empetrójek ;)
Jeśli ktoś coś chce to pisać, może akurat bede miala :)

psotka jeśli czegoś będę szukać to napewno się odezwe :)
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Ja mam do ciebie prośbe :] Skoro masz taki zasób MP3 to może nie wysyłaj na maila tylko upladj (wysyłaj) na darmowe serwery (typu MegaUpload, RapidShare) z których można ściągać do woli i nie trzeba nic płacić a każdy może skorzystać :)
 

psotka1988

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mam do ciebie prośbe :] Skoro masz taki zasób MP3 to może nie wysyłaj na maila tylko upladj (wysyłaj) na darmowe serwery (typu MegaUpload, RapidShare) z których można ściągać do woli i nie trzeba nic płacić a każdy może skorzystać :)




hmmm a jak to sie robi bo ja nawet nie wiem :? :oops:
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
Mam poźbę, szukam dwuch piosenek i nie umieim znaleźć pomórzcie!!! :]

Bow Wow & Ciara - Like you
Kelly Clarks - Becouse of you
 
Status
Zamknięty.
Do góry