Sztuki Walki - jakie trenujecie

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
a już myślałam że o mnie chodzi ,
troche wiem ale przydałoby się jeszcze więcej;)
 

siostra18888

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
wiedzy nigdy za mało.A o tej dziedzinie sportu chyba wszystkiego sie nie da dowiedziec, chyba ze ma sie dobrego trenera!
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
Swego czasu "trenowałem" (piszę specjalnie w cudzysłowie) Kendo z kolegami, lecz potem ta pasja się zatraciła.
następie było Kyudo (?) (łucznictwo) ale gdzieś się zapodział sportowy łuk i tez przestałem...
ehh to były czasy. :)
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja trenowałem karate KYOKUSHIN. Jest to :cenzura:ista sztuka walki która uczy nie tylko jak sie bronic i atakowac ale tez szlifuje nas samych.nasza kondycje i naszego ducha...Jak powiedział sosai Masutatsu Oyama ze karate jest najmocniejsza sztuka na Ziemi a karate Kyokushin jest najsilniejsza z nich...POLECAM i Pozdrawiam

Zgadzam się w 100%
Karate rządzi!! ;]
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
a ja wczoraj zacząłem trenować kickboxing... to moje pierwsze zderzenie z sztukami walki... mam świetnego trenera... i odrazu zaczynamy od zaawansowanych ćwiczeń... jeszcze czuje zakwasy:)
 

Milla

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
2,5 roku trenowałam karate shotokan. Ale niestety przyszły kontuzje, więc musiałam sobie dac spokój z treningami.
 

justice

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja trenowałem karate KYOKUSHIN. Jest to :cenzura:ista sztuka walki która uczy nie tylko jak sie bronic i atakowac ale tez szlifuje nas samych.nasza kondycje i naszego ducha...Jak powiedział sosai Masutatsu Oyama ze karate jest najmocniejsza sztuka na Ziemi a karate Kyokushin jest najsilniejsza z nich...POLECAM i Pozdrawiam


Tak to akurat prawda, trenowałem 6 lat KK i nie żałuje ani jednej minuty że poświęciłem tyle czasu na tą sztukę walki, niestety zaprzestałem ćwiczyć ale może kiedyś wrócę jeszcze. To co widzicie na filmach i filmikach o karate np. karate kid to nie ma nic wspólnego z kyokushin, też tak kiedyś myślałem że jest to machanie rękami i nogami. Ale tak naprawdę jest to jedna z najtwardszych sztuk walki w historii sam się o tym przekonałem chociażby tym że każdy trening kończył się z krwią i potem na kimonie a na prawej pięści mam jeszcze bliznę po uderzeniach. Tak więc polecam karate... aha i nie żadne shotokan ani karate oyama tylko KYOKUSHIN.
 

Bad__Boy

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
hmmm
trenowałem 10 lat karate shotokan, 5 lat kickboxing, potem rok przerwy przez kontuzje :/ a teraz poświęcam się MMA
 

WacekPL

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
464
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Krakow
trenowalem kung fu clf teraz zaczne chyba BJJ z tego co widzialem i przetestowalem na podstawie filmow wywiadow i rozmow to bardzo dobre polaczenie :) bardzo skuteczne style. dobre tez wing tsun do tego brat tam lazi i mnie uczy :)

a MMA to stujka z technikami BJJ w parterze tzn stujka(osiagamy przewage)--->parter(konczymy). bardzo dobre na 1vs1.
Fantomas40 do BJJ powinienes chodzic na druga sztuke walki najlepiej kung fu, albo cos gdzie rece to 2/3 albo 3/4 wushu i capoeira juz nie za bardzo :p.
w BJJ klasycznym niema ciosow wogole jest bardzo dobre do sprowadzenia i walki w parterze ale ciosow jako takich tam nie stosuja :(
 
Do góry