Sztuczne paznokcie, tipsy

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Wszystko o sztucznych paznokciach.​
Czy je warto założyć, jak długo się trzymają?​
Które wybrać te z kiosku lub drogerii za parę zł czy może te droższe prosto od kosmetyczki?​
Wasze doświadczenia ze sztucznymi paznokciami i wszystko o nich!​
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Moja mama miała. Cholernie niewygodne, nic nie można zrobić, zapomnij o graniu na jakimkolwiek instrumencie i zabawy w siatkówkę czy koszykówkę. Mycie naczyń to katorga, podobnie jak comiesięczne wizyty u kosmetyczki w celu zlikwidowania odrostów. No i koszty. Ogólnie sztuczne paznokcie mają jedną zaletę - ładnie wyglądają :D
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Ja nigdy nie miałam tipsów bo osobiście mam naturalnie długie paznokcie, ale mam koleżankę która często zakłada sobie tipsy. A więc zapomnij o tych z drogerii czy kiosku (o zgrozo!) i ten okropny klej - no więc po 2dniach zgubisz wszystkie chyba, że posmarujesz je super glu, ale płytkę będziesz miała tak zniszczoną ze nie wiem czy doprowadzisz do ładu i składu. I moim zdaniem to zależy od długości paznokcia tzn tipsa, gdyż moja koleżanka mogła normalnie grać w koszykówkę z siatką było o wiele gorzej - no ale grała! :) Miała dość krótkie, ale ładne i prawie mało widoczne. Ogólnie zamiast tipsów radzę rozejrzeć się za akrylem u kosmetyczki dłużej się trzymają :) .
 
K

kabol

Guest
Dobry klej to absolutna podstawa. Ja stosuję raczej tanie produkty, ale i dobre. Tubka kleju new nails w zestawie kosztuje mnie 2 zeta. Co ciekawe - widziałam na rynkach droższe kleje, z których kiedyś korzystałam, a które tak naprawdę jedynie niszczyły mi paznokcie. Brak słów ;/
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja robię sobie ( i nie tylko) tipsy i mogę zrobić wszystko. Ważne jest, żeby była rozsądna długość i dobry rodzaj tipsów. Ja używam tych z firmy Silcare - exellent.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miałam kiedyś tipsy, zrobiłam specjalnie na chrzciny mojego dziecka. Nie polecam, bardzo niewygodne.
 

joannaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zrobiłam sobie tipsy żelowe na próbę. Paznokcie rosną mi niewiarygodnie szybko, po tygodniu mam już kilka milimetrów odrostu. Jedyną zaletą jest to, że mam odrobinę dłuższe paznokcie niż zwykle i nie boję się nimi o coś zahaczyć :)
Nie jestem pewna, czy będę dalej eksperymentować, chyba jednak nie są dla mnie, wolę naturalne.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Tipsy są może i fajne, jak jest powiedzmy ludzka długość a nie szpony na 3 cm. Ja kiedyś miałam ale niestety moje paznokcie cięzko to zniosły :) trochę zajeło mi doprowadzenie ich do porządku.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Szczerze to nigdy nie nosiłam tipsów i jakoś to za mną nie przemawia :) wole zapuścić swoje niż przyklejać sobie sztuczyznę która niszczy płytkę paznokcia ale oczywiście jak kto woli
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to jest już nie modne.... juz lepiej zrobić hubrydę i nie mieć zniszczonych paznokci.
 
Do góry