Sztuczne kwiaty dekoracją domu

North

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jeśli się kupi takie, które wyglądają jak żywe i dopóki się nie dotknie różnicy nie widać, to jaknajbardziej. ładnie i praktycznie:)
 

Nastk4

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wszystkim sztuczne kwiaty kojarzą się z czymś obskurnym. Sama nie byłam zawsze do nich przekonana, bo moja babcia miała ich zawsze na pęczki :(
Ale kiedy pojawiły się w moim domu od razu zmieniłam zdanie. Dobre wyjście dla zapracowanych ludzi, którzy lubią mieć ładny wystrój w swoim pomieszczeniu. Kompozycje kwiatowe można zmieniać co jakiś czas przez co nigdy się nie znudzą. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Ozdoby do mojego domu kupuję przez internet. Tak jest chyba najłatwiej, bo od razu mam spory wybór i nie muszę chodzić po żadnych sklepikach.
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
Ja nie lubię sztucznych kwiatów. Są dla mnie takie zimne i bez wyrazu. Może pasują jedynie na cmentarzu ...
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie przeciw! Sztuczne kwiaty są niemodne... Lepiej zastąpić je żywymi. Zresztą, nie musi ich być w ogóle. Zamiast nich, można zaopatrzyć się w inne dodatki aranżacyjne, jak świece, girlandy, czy lampki... Najlepiej kupować je w sklepach, które specjalizują się w ich sprzedaży.
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Tylko nie sztuczne, ludzie, już za dużo tego plastiku wokół.!!!! Są piękne kwiaty, tylko żywe rośliny dają człowiekowi radość.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
na giełdach kwiatowych można kupić piękne sztuczne kwiatki które wyglądają jak żywe, ja w tym nie widzę nic złego.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
u mnie w domu mogą być tylko sztuczne kwiaty bo przy moich trzech kotach, żywe kwiaty by długo nie postały.
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
A ja mam i takie i takie. Sztuczne wbrew pozorom też dobrze wyglądają. Kiedyś u koleżanki zobaczyłam ładne sztuczne kwiaty. Okazało się, że zamawiała je na stronie megascena.pl to i ja od niej ściągnęłam. W łazience nawet mam kwiaty bo mam jakby taką ścianę gdzie są kamienie ozdobne w środku i stamtąd kwiatki wyrastają. Mnie się podoba jak to wygląda
 

JustynaCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Ogromna różnicą są te tandetnie zrobione sztuczne kwiaty od tych dobrych, też początkowo byłam sceptycznie nastawiona [/SIZE][SIZE=12pt][/SIZE][SIZE=12pt] Zamawiałam z hurtownii bomm.pl i naprawdę mnie zaskoczyli!![/SIZE]
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja tam osobiście lubie nawet mieć z dwa trzy sztuczne kwiatki w pokoju - dodają fajnej głębi dla mieszkania.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Na aliexpress są piękne, sztuczne kwiaty. Chyba od dolca w górę. Powkładałam w ładne pudełka a'la boxy z kwiatami i stoją do dekoracji. Wytarczy z kurzu wytrzeć i po kłopocie. A te kwiatki naprawdę można tanio i w dobrej jakości kupić.
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Podobają mi się takie z papieru - są naprawdę piękne. Mam takie bukiety w domu i bardzo mi się podobają.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
W ogóle nie uznaję sztucznych kwiatów. Jak dla mnie to one nawet ładnie nie wyglądają.
 
Do góry