Sztuczne kwiaty dekoracją domu

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No dokładnie, większość tych sklepowych to tandeta, ale można czasem trafić takie które są piękne i wyglądają na prawdziwe. Szczególnie fajne do pomieszczeń gdzie normalne kwiaty by się po prostu nie ostały długo.
 
L

Lenska

Guest
Mamy w firmie kilka sztucznych, w miejscach trudno dostępnych. O dziwo prezentują się naprawdę świetnie, fajny element dekoracyjny. Wszystko zależy chyba od ich jakości.
 

Trutka Dla Rozumu

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
alicja 973, zgadzam sie z toba doslownie, wszedzie w mieszkaniu kwitna mi zywe kwiaty jak szalone oprocz miejsca gdzie najbardziej bym chciala. a mianowicie salony. tam brakuje mi zieleni i kupilam w przeciagu roku 3 rozne kwiaty w roznych miejscach.wszystkie padly.staly w jednym i tym samym miejscu wiec stwierdzilam ze problem jest miejsca. teraz od roku wychodowalam identycznego kwiatka w 2roznych doniczkach i zmiaerzam je za m-c usytuowac w tym samym starym pechowym miejsu i zupelmnie innym. w starym miejscu gdzie rosliny padaly byl to naroznik kolo tv ale dosc nasloneczniony, spokojny. ktos mi kiedys zasugerowal ze tv i caly sprzed elektorniczny skumulowany w 1 miescu zle oddzialywuje na rrozrost roslin. wiec potestuje i sprawdze. ale jestem jak najbardziej za sztucznymi. jezeli eksperyment padnie wtedy rzuce sie na jakiegos niepachnacego fikusa.;-)
 

ritana

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
2
przeciez na tym się tylko kurz zbiera albo zywe albo w ogóle sztuczne kojarzą mi się z cmentarzem nigdy nie trzymałabym czegoś takiego w domu
 

karenka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź.
Sztucznych kwiatów nie chciałabym mieć w domu. Wolę żywe, bo ładniej wyglądają i jakoś lepiej mi się kojarzą.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Nie jestem fanka sztucznosci, takze w dekoracjach domu, nie podobaja mi sie sztuczne kwiaty
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
sztuczne kwiaty? porażka... chyba dla kogoś komu się nie chce podlewać tych żywych.... ale no naprawdę, raz w tygodniu można na to znaleźć chwilę :/
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ogólnie jestem na nie, ale może dlatego, że nie widziałam do tej pory naprawdę ładnych sztucznych kwiatów, tylko właśnie taki badziew ze sklepów po ileśtam złotych..Ale podejrzewam, że nawet jakbym zobaczyła na własne oczy ładną stylizację ze sztucznymi kwiatami w roli głównej, to i tak nie chciałabym ich w domu ze względów czysto praktycznych (kurz i już!)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja uważam, że sztuczne też są piękne. Jeśli naprawdę wyglądają nieźle to dlaczego ich nie kupować. Dla kogos kto nie ma ręki do kwiatów rozwiązanie jak znalazł. Sama szukam jakiegoś sztucznego badylka do domu :)
 
I

iwonka88

Guest
bardzo mi się nie podobają takie typowe sztuczne kwiaty. Ja ma u siebie kwiaty stabilizowane, też nie wymagają pielęgnacji. Są ładne nawet 2 lata no i wyglądają naturalnie. W końcu to żywe kwiaty w których wodę zastąpiono specjalnym roztworem :) można je dostać w internecie. Firma rosebelle takei coś ma w swojej ofercie. Więc generalnie jeśli jest wybór żywe czy sztuczne wybieram stabilizowane :)
 

Lost_Angel

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
51
Punkty reakcji
3
Dla mnie sztuczne kwiaty są nie do przyjęcia.
I szczerze mówiąc, mam gdzieś czy wyglądają naturalnie.
Sztuczne kwiaty jako ozdoba to jak podanie plastikowych warzyw na obiad.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
iwonka88 napisał:
bardzo mi się nie podobają takie typowe sztuczne kwiaty. Ja ma u siebie kwiaty stabilizowane, też nie wymagają pielęgnacji. Są ładne nawet 2 lata no i wyglądają naturalnie. W końcu to żywe kwiaty w których wodę zastąpiono specjalnym roztworem :) można je dostać w internecie. Firma rosebelle takei coś ma w swojej ofercie. Więc generalnie jeśli jest wybór żywe czy sztuczne wybieram stabilizowane :)
I naprawdę trzymają się 2 lata? Widziałam ostatnio róze stabilizowane i zastanawialam się czy to tak na serio 2 lata wytrzyma :p
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
No ja niestety za sztucznymi kwiatami też nie przepadam bo bardzo źle mi się kojarzą. Ale już np kwiat zamknięty w krysztale jak najbardziej (foto poniżej ;) )
 

Attachments

  • roza_3d_kwiat_milosci_swiecznik_dobry_pomysl_na_prezent_600x600.jpg
    roza_3d_kwiat_milosci_swiecznik_dobry_pomysl_na_prezent_600x600.jpg
    190,6 KB · Wyświetleń: 1

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
hehe całkiem niezły „zamknięty” kwiat ;) Popieram :D
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sztuczny kwiat innemu sztucznemu nierówny ;) Wszystko zależy jak będą one wykonane, jakie kwiaty będą przedstawiać i jak to w ogóle będzie wkomponowane w aranżację pomieszczenia. Podobnie prawdziwe kwiaty mogą wcale nie prezentować się ładnie.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ha, a te kwiaty są prawdziwe? Jak one tak rosną? Przecież kwiaty rosną ku słońcu :)

7945059_pad_253_200_dla-domu-dekoracje-doniczki-i-oslonki-ekologiczna-doniczka-wiszaca-do-gory-nogami-mala-rozowa.jpg


Na homebooku sporo fajnych dekarzji, równiez takie dziwaczne kwiatki mozna wyszperać.
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mimo wszystkich niewątpliwych zalet sztucznych kwiatów uważam, że to nie jest najlepszy pomysł. Już lepiej wnętrze ozdobić jakimś efektownym bibelotem czy szkłem niż sztucznymi kwiatami. Nie lubię sztuczności w żadnej postaci. Kwiat to kwiat! On ma w sobie piękno a nie kawał plastiku czy materiału...
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie sztuczne kwiaty w Ikei wyglądają jak żywe:) zastanawiam się nad takim zakupem do łazienki.
 
Do góry