Szpital

Kasia5679

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Kiedyś znalazłam w necie strzępki informacji o pewnym szpitalu (chyba psychiatrycznym) gdzie, jacyś ludzie zobaczyli że wszystkie ściany są umazane krwią, nawet całe sufity. Kto wie coś o tym więcej? W ogóle znacie jakieś NAPRAWDĘ straszne historie? Może być o duchach, upiorach, stworzeniach mitycznych i o czym tam jeszcze chcecie. Jeśli był już taki temat ta proszę o linki i usunięcie mojego.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Nie znam ...
Nie słyszałam...

A ty znasz jakieś jeszcze?
Bo ja lubie sobie takie coś poczytać.
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Wrocław
ja oglądałem kilka filmów o tej tematyce, ale nie pamiętam dokładnie tytułów :S jak sobie przypomnę, to dam znać ;)

Przypomniałem sobie 2: room6 i infekcja. Było tego jeszcze trochę, ale w tej chwili pustka :(
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja tez takie historie lubie :) czytalam kilka ksiazek o takich roznych zjawiskach....
i z checia poczytam wiecej jesli ktos zna jakies tego typu historie.
 

Kasia5679

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Fliegu, znam ten blog. Potwierdzam historyjki są ekstra, bo przeczytałam wszystkie. Dajcie jeszcze jakiegoś linka.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Kiedyś czytałam dużo taki dziwnych i strasznych historii w internecie.
Ale teraz kompletna pustka. Wszytskie linki mi się skasowały, ale jak uda mi się coś znaleźć to podrzuce ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wydaje mi się że King napisał jakieś ksiażki (horrory) o szpitalach psychiatrycznych ale musielibyście poszukać info w dziale o literaturze.
 

jokervol

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
75' 20'
Koledzy mi mówili e jeden z ich braci przyniósł film którzy nakręcili nastolatkowie (nikt z nich nie przeżył) poszli do jakiegoś lasu gdzie mieszkaly takie staruszki i ci nastolatkowie 5 ich chyba było chcieli zobaczyć ich chate (tych babć) i powoli znikali. po pewnym czasie ktoś znalazł ta kamere. Podobno taki straszny film że koledzy byli posrani przez penie czas a dzieciakami oni nie byli 16 lat mieli
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
Koledzy mi mówili e jeden z ich braci przyniósł film którzy nakręcili nastolatkowie (nikt z nich nie przeżył) poszli do jakiegoś lasu gdzie mieszkaly takie staruszki i ci nastolatkowie 5 ich chyba było chcieli zobaczyć ich chate (tych babć) i powoli znikali. po pewnym czasie ktoś znalazł ta kamere. Podobno taki straszny film że koledzy byli posrani przez penie czas a dzieciakami oni nie byli 16 lat mieli
a znasz tytol?
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
A kto zna "kap kap" ??
Jeszcze jedna taka znalam o cmentarzu ale juz nie pamietam jej do konca :p

A kto zna "kap kap" ??
Jeszcze jedna taka znalam o cmentarzu ale juz nie pamietam jej do konca :p
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
właśnie. co to xP

A o tym filmie to mi kiedyś dawno koleżanka opowiadała. Niestety tytułu nie pamietam.
 

jokervol

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
75' 20'
nie pamiętam tytułu bo mi nei podali ale wiem ze z samego opowiadania mnie dreszcze przeszły i pomyśleć ze takie coś istnieje na świecie
 
Do góry