Szpieg w komputerze .

ganja299

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Właściwie przyszłam was tu prosić o pomoc .

Ktoś szpieguje mi gg , i nie wykluczone że i cały komputer . Chce to wyłączyć , ponieważ mieszkam z tą osobą i bardzo denerwuje mnie to że wie o czym piszę na gg np. z moim chłopakiem . Jestem pewna że mnie szpieguje , bo kiedyś powtórzyła mi słowo w słowo to co o tej osobie pisaliśmy .
Może wie ktoś jak to wyłączyć .?
A jeżeli odinstaluje gg i zainstaluje jeszcze raz , to pomoże .? ; d
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A może ta osoba zna twoje hasło do gadu i po prostu czyta archiwum? Próbowałaś zmieniać hasło?
 

ganja299

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie , nie , nie ; D na pewno nie . ; D

ale brałam pod uwagę tą możliwość . zmieniłam hasło gg , hasło do komputera , a ona dalej wszystko wie , i na drugi dzień cytuje mi wszystko słowo w słowo -,-

kompa mam cały czas przy sobie , a po rozmowie usuwam archiwum .
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A używałaś jakichś programów antyspyware?
http://www.programosy.pl/program,spybot-search.html
 

ganja299

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie na razie czegoś takiego nie używałam , ponieważ jestem osobą która mało zna sie na komputerach . XD

A czy ten program pomoże .?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
No nie wiem, może pomoże, spróbuj ;) Powinien wyszukać różne szpiegowskie aplikacje.
 

ganja299

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Okej , dzięki ;) spróbuje ; D

Ale jeśli to nie pomoże , to co mogę jeszcze zrobić.?

Zaznaczam że mam dostęp do komputera osoby która mnie szpieguje . ;D Xd
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wstaw tutaj log z programu HiJackThis. Wstawiając log użyj znacznika code Link: http://www.instalki....HijackThis.html Czy twój komputer znajduje się w sieci wifi ? Zacznij od założenia hasła na konto administratora u siebie na komputerze. Jeżeli jest to zmień i odbierz prawa administratora innym kontom. Jeżeli nie Ty instalowałaś system na komputerze a osoba którą podejrzewasz o szpiegostwo będziesz musiała zdobyć hasło do konta roota lub zainstalować system od nowa. Mając kontrolę nad kontem roota zmiana hasła nawet na koncie admina nic nie da.
 

kubekczekolady

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie wiem czy to prawda, ale na stronie keylogger.net.pl wyczytałam, że takie oprogramowanie szpiegujące jest bardzo trudne do wykrycia.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Nie wiedziałam, że coś takiego może się dziać tuż za ścianą. A może, zapytaj koleżanki, skąd ona to wie. Bo może przyczyna leży gdzie indziej. A może chłopak też miał w tym udział?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Jeżeli ta osoba z Tobą mieszka, to zapewne korzysta z tego samego routera, a wtedy tylko odpala sobie sniffer i :cenzura: jej zrobisz :p O ile wiem, GG przesyła niezaszyfrowane wiadomości, więc sprawa jest prosta.
 
Do góry