Szminki - temat główny

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
kiedyś nie znosiłam błyszczyków, ale teraz kiedy wychodzę bez pomalowanych nim ust czuję się jakoś nieswojo :D moja pomadka idealna to taka która jest mieszanką szminki i błyszczyka, nie lubię matowego efektu ani zbyt ciemnych kolorów :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
z maca sa fajne odcienie, jednak sa to drogie kosmetyki. Ja coraz częściej zamiast szminki uzywam tez samej konturówki
 
M

michasia90

Guest
Tak, uzywam pomadki w kredce z Golden Rose, jest matowa i widze ze dobrze nawilza. W lato lubie pastelowe jasne kolorki, a ze pomadka jest tania to mam ich kilka w swojej kolekcji :)
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
moze ktos mi polecic kolor- cos miedzy beżem a takim karmelowym kolorem? kupilam ingot matową 404, ale jest za jasna :/ kupilam dobry kolor z Golden rose, ale nie w macie :/
 
K

Konstancja321

Guest
Ze szminek matowych ja lubię Bourjois Rouge edition velvet, mają super kolorki tylko trochę wysuszają usta, albo z Golden rose, Matte Crayon. Ta ostatnia to pomadka w kredce, łatwo się ją nakłada, jest kremowa przez co tak nie wysusza, nie rozmazuje się, tylko równomiernie trzyma na ustach. No i plus za cenę i duży wybór kolorów :)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja lubie nowosc bielendy, powiekszajace balsamy. narazie sa tylko trzy kolory i mam nadzieje ze marka wprowadzi kilka nowych :) Ale mam dwie, czerwien na wieczor i delikatny roz na dzien :) Usta sa fajnie uwydatnione, a w dodatku dobrze nawilzone, wiec takie super 2 w 1 :D
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Wizualnie powiększać ust nie muszę, więc tego rodzaju kosmetyki odpadają. Za to zbawieniem dla mnie jest teraz różnorodność matowych pomadek. Fajnie trzymają się nowe pomadki z My Secret, a co do różowych, to mam takie dwie:
2133y3p.jpg
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Uwielbiam szminki niemalże we wszystkich kolorach. Ostatnio chetniej sięgam po matowe. Fajne te róże. Ciekawe czy mają też ciemniejsze z tej serii.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, kupilam sobie kilka matowych pomadek i one mi strasznie usta wysuszaja. Da sie jakos temu zaradzic?
 

KiOrlowska

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie hit ostatnich miesięcy to ta pomadka million dolar lips z Wibo. Ja mam jedynkę, przepiękny kolor i trzyma się naprawdę długo :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
teraz wibo ma ciekawe odcienie nawet, chociaz ja nie przepadam za szminkami
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Znalazlam sposob na suche usta + piekny kolor :) Kupilam kilka odcieni pomadki sheer shine z golden rose, ktore super nawilzaja i chronia usta przed promieniami slonecznymi. Maja lekko polyskujace wykonczenie, co pieknie sie prezentuje na ustach.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Kat von D - lovecraft piękny brudny róż, na ustach jak masełko, ale jest matowa.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Aktualnie mam z P2, bardzo lubię ich kosmetyki, ale fakt teraz używam matowych
 

Elka88

Zbanowany
Dołączył
17 Grudzień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Haha, ponieważ nie bardzo umiem malować oczy więc podstawą mojego makijażu są usta :) Ale niestety, strasznie długo zajęło mi znaleźć idealny kolor, który spełniałby moje oczekiwania... Było po drodze wiele prób i błędów :D
 
Do góry