SilverChanXX

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2021
Posty
6
Punkty reakcji
0
Od razu zaznaczam że LUBIN, nie Lublin, bo niektórzy już pomylili ^^"
Chciałam się zapytać, jak jest w szkołach w Lubinie: 3LO, 1LO, Salezjan i Technikum; Zespół Szkół nr. 1
Chodzi mi o to, czy nie ma czegoś w stylu wyścig szczurów, że nauczyciele skupiają się tylko na uczniach z dobrymi ocenami, nie robią nic z rzeczami typu nękanie itd.... Ogółem, czy nie ma tam jakiejś patologii typu narkotyki, alkohol, papierosy, grupki dręczycieli na większą skalę a nauczyciele mają wszystko gdzieś. I jaki jest poziom nauczania? Chodzi mi też o to, żeby nie kładli strasznego nacisku na naukę, że tylko "ucz się i ucz się a reszta się nie liczy".
Znaczy, wiem że wiele z tych rzeczy, np. papierosy, można spotkać w każdej szkole, ale chodzi mi bardziej o to czy szkoła nie jest tym wręcz przepełniona tym wszystkim po brzegi, że nikt nic z tym nie robi i nauczyciele, z dyrektorem włącznie, się tym nie przejmują bo zależy im tylko na hajsie i przepchaniu uczniów do kolejnych klas.
Z góry dzięki, tylko żeby odpowiedział ktoś kto chodził tam w najbliższym czasie albo obecnie tam się uczy, bo mogło się coś zmienić.
 
Do góry