Szkoły ponadgimnazjalne w Gorzowie Wlkp.

K@russia

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Stworzyłam ten temat, aby pomóc sobie nawzajem z wyborem szkoły po gimnazjum. Jakie macie propozycje, rady dla młodszego pokolenia ;) Co jest warte uwagi, w końcu każdy z nas spędzi CHOCIAŻ 3-4 lata w nowej szkole (nie pisząc o wyjątkach :p), która przygotuje do matury, na studia.
Hmm.. Zaczynając np. Przemysłowa :D, jest ktoś na forum kto wiązał swoje plany, wybitne plany z tym liceum :D?
Mam nadzieje że znajdą się osoby, które wypowiedzą się na ten temat :)
 

hanson85

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam www.edicus.pl naprawdę bardzo dobra szkoła policealna i za darmo.
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
AP jest znana lecz tak naprawdę brak tam dobrego poziomu nauczania, za to edicus.pl jest naprawdę super sprawdź ich promocje oraz . A nauczyciele są super i wiele potrafią nauczyć. Pozdrawiam

hmm, wątpię w prawdziwość twojej wypowiedzi. zapisz się do ap i sprawdź.
 

Emilusiek

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
1
Miasto
Fairytopia .!
Hm, powiem Ci tak.

W każdej szkole uczą tego samego a renoma każdej ze szkół świadczy o stopniu wymagań od ucznia. Jeżeli jesteś uczniem ambitnym i chcesz do czegoś dojść to szczerze poleciłabym Ci Rondo lub II LO, bo wbrew pozorom Puszkin nie jest na szczycie Top Listy ;] Natomiast każde z liceów uczy na wysokim poziomie Ja osobiście uczęszczam do V LO i na prawdę nie narzekam. Fakt, że ta szkoła nie należy do czołówki, ale można popatrzeć na to z innej strony. U nas nauczyciele inaczej podchodzą do ucznia niż np. na Przemysłowej. Na Przemysłowej jest ogółem tak, że uczeń sam sobie robi notatki i dostaje bibliografię z każdego przedmiotu do przerobienia na następną lekcję. Także to na prawdę zależy od tego, jakim jesteś uczniem :)
 
Do góry