Simi85

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zgadzam się w stu procentach, a co do wyboru interesującej szkoły policealnej to naprawdę ciekawie prezentuje się Gowork.
 

kamilekelek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
szyszana napisał:
Myślę, że nawet nie wszystko zależy od szkoły - wiele zależy od danej osoby. Bez należytego podejścia trudno przecież o sukcesy w jakiejkolwiek dziedzinie. Zgadzacie się?
Po części się zgodzę a po częsci nie. Uczyłem się w dwóch szkołach policealnych i też istotne jest, żeby wybrać szkołę która będzie nastawiona na to, żeby ich uczeń był ich wizytówką. W jednej uczyłem się elektryka z książki, może nie będę przytaczać jaka to szkoła. Potem przeniosłem się do Profesja Edukacja w Warszawie i tam książki otwieraliśmy raz na jakiś czas a ogólem była sama praktyka, wykładowca też bardzo fajny, uczy też na politechnice wiec musi być dobry ( o ile nadal jest ten sam Pan). To czy miałem chęci do nauki czy nie to akurat mało istotne jeżeli szkoła nie uczy Cie praktyki tak jak np. gowork czy ap
 

Marr80

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
1
Jeśli ktoś jest zainteresowany usprawnieniem własnych procesów poznawczych i decyzyjnych, albo inaczej jeśli chce ktoś zdobyć najnowszą metodologicznie wiedzę z dziedziny informacji [cybernetyki - nauka o sterowaniu] to przez internet dostępne są wykłady NAI.
 
E

eliz_ka

Guest
Jeśli chodzi o szkoły policealne to ja polecam Cosinusa i chwalę sobie tam zajęcia - dodam tylko wbrew wielu opiniom, że zajęć praktycznych naprawdę jest sporo ;)
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Co do szkół policealnych to naprawdę teraz jest duży wybór. Sama miałam dylemat jaką wybrać.
Ale warto zacząć od zdefiniowania kierunku na jaki chcemy iść i zobaczyć jakie szkoły go oferują i jakie jest program zajęć.
Uwagę warto także zwrócić na koszty nauki i zdawalność. U mnie w koncu stanęło na Cosinusie bo wg mnie oferowali najkorzystniejsze warunki nauki ( wszystkie kierunki tam były bezpłatne) i mieli dużą zdawalnośc przy egzaminach dotyczących zdobywania kwalifikacji końcowych.
 

olalola

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wg mnie też Cosinus ma najbadziej atrakcyjną oferte i przewagę nad innymi szkołami tym że wszystkie kierunki są bezpłatne i nie ma żadnych ukrytych opłat. nie wyłudzają pieniędzy od uczniów i to się chwali
 
Do góry