Szkoły policealne "ŻAK" i "Cosinus" ...

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Cosinus ma taką przewagę nad Żakiem że wszystkie kierunki policealne mają za darmo. Wiem bo ostatnio zapisywałam sie do szkoły policealnej i robiłam przegląd wszystkich szkół tego typu. Wiec tam nie patrzysz na pieniądze tylko wybierasz kierunek który chcesz
 

Edyta Borewicz

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Także polecam Cosinusa, moim zdaniem jest lepszy, jak nie najlepszy wśród szkół policealnych
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja nie będę polemizować, bo akurat tam mnie nie było... ale opinii w necie jest dużo... różnych. W Progresie może i się płaci, ale niewiele, a przynajmniej masz dobry poziom nauczania.
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
to że szkoła jest całkowicie za darmo nie musi świadczyć o tym że jest słaby poziom. ja np chodze do Cosinusa, gdzie nic sie nie płaci a szkola jest w czołówce jeśli chodzi o wyniki zewnętrznych - państwowych egzaminów więc chyba o czymś to świadczy, wiec uważam że generalizacje jest tu zbędna.
 

olalola

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
16
Punkty reakcji
1
ale moim zdaniem jeśli mam do wyboru szkołę płatną albo niepłatną, tak jak np cosinus to ide tam gdzie nie musze wydawać żadnych pieniędzy. dla mnie wybór jest prosty..
 

emiika

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
też wybrałabym całkiem bezpłatną szkołę niż ryzykować z jakimiś opłatami...
 

olcia25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja chodziłam do policealnej szkoły dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i jestem bardzo zadowolona. Zdałam wszystkie egzaminy i teraz już mam tytuł technika bhp. Bardzo pomogło mi to w znalezieniu dobrej pracy. Zajęcia odbywały się w weekendy, więc była to duża wygoda.
 

klaudia111

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
A z ciekawości? Gdzie pracujesz w zawodzie po BHP? Tylko masz tytuł technika bhp? Tak się zastanawiam jakie są możliwości po tym kierunku, bo u mnie w cosinusie też coś takiego jest.
 
Do góry