Szkoły językowe w Wawie nastawione na konwersacje?

becia2

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Duży udział native speakers w kursie gwarantuje, że rzeczywiście w English For You można nauczyć się mówić. Chodziłam zarówno na kurs języka ogólnego, do egzaminu i na kurs konwersacyjny. Native speakers bardzo fajnie przygotowali zajęcia, wykorzystywali ciekawą tematykę związaną z bieżącą sytuacją na świecie. Było nas tylko 4 więc każda osoba miała czas aby sobie pogadać. Dzięki ich kursowi udało mi się dostać dużo lepszą pracę, więc chwalę sobie szkołę
 

Anna Moro

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o konwersacje, to znajoma mi opowiadała że bardzo dużo rozmów ma w empik school online. Mówiła, że mają tam metodę chyba insel o ile dobrze pamiętam, ale mogę się mylić. Generalnie podobno właśnie ta metoda na rozmawianiu polega, żeby było jak najwięcej interakcji między ludźmi na kursie. Mogę ją dopytać jak coś, o szczegóły. Sama się zastanawiałam nad tym żeby poprawić się w mówieniu. Bo gramatykę to mam nawet ogarniętą, ale jakoś tak się stresuję jak mam mówić. Zawsze mi się wydaje, że mój akcent nie jest taki ładny jak być powinien ;( Póki co oglądam sobie w domu dużo filmów po angielsku, ale to nie to samo bo jednak wciąż bardziej się osłucham i będę rozumieć, ale mówienia nie poćwiczę z telewizorem :(
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
alamama, coś w tym jest. Zresztą jak nie używasz języka, to słówka łatwo wyparowują z głowy. Tak, jak pisałem wcześniej - nauce zawsze trzeba poświęcić czas. bez tego nie będzie to wydajne.
 

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
becia2 napisał:
Duży udział native speakers w kursie gwarantuje, że rzeczywiście w English For You można nauczyć się mówić. Chodziłam zarówno na kurs języka ogólnego, do egzaminu i na kurs konwersacyjny. Native speakers bardzo fajnie przygotowali zajęcia, wykorzystywali ciekawą tematykę związaną z bieżącą sytuacją na świecie. Było nas tylko 4 więc każda osoba miała czas aby sobie pogadać. Dzięki ich kursowi udało mi się dostać dużo lepszą pracę, więc chwalę sobie szkołę
Też skorzystałam z kursów w English For You. Nacisk na mówienie to rzeczywisty atut szkoły. Bardzo kosmopolityczne grono native speakers zarówno z USA i UK. Podobają mi się warsztaty konwersacyjne, gdzie można podciągnąć akcent, poprawić płynność wymowy i poznać nowe zwroty i idiomy. Przy tym miła atmosfera kawiarenki dyskusyjnej
 

kasiiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
W kwestii mówienia jeżeli chodzi o Warszawę do przyłączam się do opinii o English for You. Duża liczba konwersacji z native speakers sprzyja przełamaniu bariery w mówieniu. Chodziłam tam na kurs i rzeczywiście mój angielski jest bardziej płynny
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Fakt w English For You maja sporą grupę dobrych native speakers a to pomaga ogarnąć się z mówieniem
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
w speak upie na pewno kładą nacisk na mówienie, zresztą tez na klubach można sobie pogadać, jest nawet Pronunciation Club który jest nastawiony głównie na wymowę, ćwiczenia z mówienia, a to wydaje mi się mega istotne jeśli chodzi o konwersacje bo co nam po bogatym słownictwie jak nie będziemy mogli z niego skorzystać
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Te kluby są najlepsze, jeżeli się na nie chodzi. W końcu nie ma takiego obowiązku, bo jednak atmosfera jest nieco luźniejsza. Przynajmniej tak u mnie było. A jak robisz, coś co czujesz, że ci się przyda, to bardziej się przykładasz.
 

becia2

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Fajnie przedstawia się opcja kursów wakacyjnych w English for You, są one rzeczywiście ukierunkowane na mówienie
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Speak up - polecam szczególnie ich kursy młodzieżowe. Szkoła mega nastawiona na konwersacje. Pracują tam fajni nauczyciele. Co najważniejsze nie ma tam bzdurnego wkuwania regułek a wszystko zmierza po prostu do dobrej umiejętności konwersacji.

Można sobie dopasować również zajęcia do własnych możliwości, własnego grafiku.
 

katika2

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Akurat mówienie to domena English For You. Połowa zajęć to czyste konwersacje z native speakers. Do tego dochodzą warsztaty tematyczne w kafejce English For You. Wszystko w małych grupach, każdy ma więc szansę aby w sposób czynny brać udział w zajęciach. Przestałam się bać mówić po angielsku.
 

kingnew

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
katika2 napisał:
Akurat mówienie to domena English For You. Połowa zajęć to czyste konwersacje z native speakers. Do tego dochodzą warsztaty tematyczne w kafejce English For You. Wszystko w małych grupach, każdy ma więc szansę aby w sposób czynny brać udział w zajęciach. Przestałam się bać mówić po angielsku.
Polowa kursu prowadzona przez native speakers to ogromny atut tej szkoły
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Wiecie jak mnie wnerwiają takie temaciki z tymi pseudo szkołami językowymi?
A wiecie czemu mnie to wnerwia?
Bo te szkoły uczą języków tak że po wyjeździe za granicę połowa ludzi mówić nie umie! Zanjomy chodził dwa lata na Niemiecki. Wydał szmalu po uszy... i co?
I nic. po wyjeździe za granicę poszedł do szkoły raz jeszcze lecz tym razem było mu ciężko wymienić bzdury których nauczyli go w Polsce na coś co jest prawidłowe.
Dopiero wtedy miał burdel w głowie.
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Dla mnie najlepiej potrafią nauczać w English For You, szkoła długo ,bardzo długo na warszawski rynku, pełna specjalizacja jeżeli chodzi o angielski. Bardzo dobrze w English for you podoba mi się system nauczania, gdzie połowa zajęć prowadzona jest przez osobę anglojęzyczną, połowa przez lektora od gramatyki. Mnie taka struktura kursu bardzo odpowiada. Bardzo superowe są dodatkowe warsztaty w formie pogadanek w kafejce. Miejsce gdzie można poznać nowych native speakers i dużo pokonwersować po angielsku, szkoła z naciskiem na konwersacje. Polecam, miałam kilka kursów w tej szkole.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja polecam wyjazd do angielskiej wioski z Angloville, organizują też w warszawie, bardzo fajna sprawa, bardzo dużo można wyniesc z takiego kursu tylko trzeba chęci tak, dla mnie mega fajne sesje były z native speakerami, wiele mi pomogli, dzięki nim przełąmałam się i dużo łatwiej porozumiewam sie po angilesku
 

grazynakat

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2019
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie najlepsza opcja to wyjazd za granicę. Niestety nie da się po prostu nauczyć języka jeżeli nie ma się z nim cały czas styczności.
 
Do góry