szkoly angielskiego katowice

ziebina

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!
jakie skzoly jezykow obcych byscie polecili?
zalezy mi na zetelnych lektorach, zorganizowanej pracy i wiadomo... niekosmicznych cenach.

pozdrawiam i czekam na odp. :)
 

Marc3li

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
mogę podrzucić dla innych którzy trafiają na ten temat, że ze szkół w Katowicach to sprawdzoną wśród znajomych jest Lingua House, mają dwa oddziały w mieście i sporo ludzi pozytywnie się wypowiada właśnie jeśli chodzi o stosunek cena/jakość i lektorów samych w sobie, także polecam sprawdzić.
 

wojtasu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice/TG
Koleżanka chodziła do Level'a i bardzo chwaliła
smile.gif

al. Korfantego 70 (obok pętli słonecznej)

 
Q

qarolka

Guest
wiesz co ja słyszałam dużo dobrego o szkole Axon w wielu miastach maja swoje oddziały i z tego co słyszałam, to Axon się wyróżnia tym, że maja bardzo małe grupy , dużo mniejsze niż w innych szkołach , uczą tam obcokrajowcy i bardzo dużo wykorzystują multimediów do nauki, także warto zainteresować się tą szkołą
 

Marc3li

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o ceny to nie jak to generlanie na mieście u nas wygląda, ale mogę podrzucić bo znajoma się ostatnio zapisała do lingua house o której wczesniej pisałem i jako studentka płaci niecałe 600zl za semestr nauki.
 

judzia23

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja byłam na kursie w Effectiva..fajna szkółka w Orzeszu..dobra kadra, dużo praktyki i bardzo małe grupki, w których każdy się zna i czuje się "na luzie"
 

Marc3li

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Cześć! Chciałem odświeżyć wątek, bo zaczął się nowy rok akademicki i chcę iść na jakiś nowy porządny kurs. Wcześnie jak pisałem byłem w lingua house przy Akademii Ekonomicznej na kursie i teraz chciałbym pójść do nich na kurs metodą Colina Rose ... czy ktoś zna tą metodą, uczył się może już nią ? Z tego co wyczytałem to metoda wydaje się ciekawa.
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Marc3li napisał:
Cześć! Chciałem odświeżyć wątek, bo zaczął się nowy rok akademicki i chcę iść na jakiś nowy porządny kurs. Wcześnie jak pisałem byłem w lingua house przy Akademii Ekonomicznej na kursie i teraz chciałbym pójść do nich na kurs metodą Colina Rose ... czy ktoś zna tą metodą, uczył się może już nią ? Z tego co wyczytałem to metoda wydaje się ciekawa.
Jak chcesz poczytać nt. metody Colina Rose to wejdź sobie tutaj -> http://szybkiangielski.katowice.pl - masz opis, sporo info, jak wyglądają lekcje itd. Moim zdaniem warto jeśli komuś zależy na intensywnym kursie a nauka samodzielnie nie jest dla niego, dodatkowo kontakt z lektorem to ważna rzecz jeśli chodzi o naukę mówienia, szczególnie przy metodzie CR, także polecam się wybrąc, zawsze można na lekcję pokazową się wybrać aby sprawdzić różne metody nauki.
 
Do góry