szkolenie bhp

katja111

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
czy może ktoś polecić firmę mającą uprawnienia do przeprowadzania szkoleń bhp? ostatnio przeglądałam ofertę firmy "sułkowski", prowadzą takie kursy metodą on-line - czy taki kurs jest tak samo ważny jak taki tradycyjny?
 

inka_1

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak, jest tak samo ważny, z resztą sama zamawiałam to szkolenie w firmie sułkowski, oni udzielają tego typu porad w zakresie przepisów związanych z bhp
 

MarianWawa

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to w tym wątku - ale szukam jakiegoś dobrego i taniego sklepu BHP w Warszawie. Glovex - ktoś kupował u nich?
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja oprócz tradycyjnego kursu BHP polecam rozszerzyć swoją wiedzę o informacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Świetnie szkolenia o gaszeniu pożarów i obsłudze gaśnic ma https://askarprotect.pl/ - ceny są konkurencyjne, a program szkolenia zgodny z przepisami. Dodatkowo, jeśli ktoś ma firmę to może zainteresuje go również skorzystanie z opcji przeglądu i serwisu gaśnic, żeby w pełni zabezpieczyć swoje biura
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
44
Punkty reakcji
0
Transport: Planowanie i zapewnienie odpowiedniego transportu dla uczestników, personelu oraz materiałów jest niezwykle istotne. W zależności od rodzaju wydarzenia może to obejmować organizację transportu publicznego, wynajem pojazdów, a nawet koordynację lotów i transferów.
Zakwaterowanie: Jeśli wydarzenie wymaga zakwaterowania dla uczestników, konieczne jest zapewnienie odpowiedniej liczby miejsc noclegowych w odpowiedniej lokalizacji. Rezerwacje powinny być dokonane odpowiednio wcześnie, aby uniknąć problemów z brakiem miejsc.
Bezpieczeństwo: Zapewnienie bezpieczeństwa uczestników, personelu oraz infrastruktury jest priorytetem podczas organizacji dużego wydarzenia. Należy opracować plan zarządzania kryzysowego, zatrudnić odpowiedni personel do monitorowania bezpieczeństwa oraz zapewnić niezbędne środki ochrony, takie jak ekipy medyczne i zabezpieczenia. https://tydzien.net.pl/2024/01/03/jak-zarzadzac-logistyka-duzego-wydarzenia-klucz-do-sukcesu/
 
Do góry