Szkolenia menedżerskie

maksyma

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Napisz - przyda się. Szkół w Polsce jest cała masa, ale z większości wychodzi się wyłącznie z teoria, która jest całkowicie pozbawiona wartości, nie sądzicie?
Jeśli masz taką wiedzę to napisz jak wyglądają zajęcia i co rzeczywiście się uzyskauje po tym. Ile trwa nauka, jakie zajęcia, no i jak to się później przekłada na widzę i umiejętności menadżera.
 

kla2

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Tutaj masz opisane całe szkolenie - http://www.wsb.ue.poznan.pl/index.php?q=content/program-i-organizacja
W zasadzie trudno to nazwać szkoleniem, bo trwa 2 lata i to ponad 500 godzin nauki. Co tutaj dużo mówić – masz tam opisany cały program. Ja mogę tylko potwierdzić, że po samym szkoleniu mamy w załodze specjalistę, z którego możliwości jesteśmy bardzo zadowoleni. Działa na korzyść naszej firmy, rozwija się – i o taki efekt nam właśnie chodziło.
 

maksyma

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Dzięki, konkretnie. Możliwe, że wykorzystamy to u siebie. 500 godzin to już coś. Śmieszą mnie szkolenia trwające po kilkanaście godzin, które mają przygotować menadżera do pracy - tak się nie da. Zresztą - i tak poza naukę menadżer zbiera doświadczenie w pracy. Nauka ma po prostu wzmaniać umiejętności, dodawać coś nowego i wtedy to rzeczywiście ma pewny sens.
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Moja firma robi szkolenia menedżerskie tylko w success-story.pl
Mamy do nich pełne zaufanie - świetni, praktycznie nastawieni trenerzy, super wybór tematyki, szkolenia dedykowane. I naprawdę widać efekty po szkoleniu - wszyscy wychodzą zachwyceni, szczególnie osoba prezesa p. Byzi mówi sama za siebie. Bardzo dobry specjalista, prowadził szkolenia dla wielu dużych firm. Zresztą na stronie jest ich lista, jest imponująca.
Mogę z całą pewnością polecić.
 

kalllina33

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Też powinnam sobie zrobić jakiś kurs z zarządzania personelem bo u nas w firmie często jest ogłaszany konkurs na to stanowisko, ale trzeba mieć jakieś kwalifikacjie. Co obecnie jesy godne polecenia?
 

janina35

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Takich kursów to masz sporo do wyboru, zwykle warto sobie zrobić z zarządzania czasem, negocjacji, i właśnie zarządzania zespołem. Wszystko zależy czego potrzebujesz, bo jak umiesz negocjować, to warto skupić sie na innych aspektach zarządzania.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
kalllina33 napisał:
Też powinnam sobie zrobić jakiś kurs z zarządzania personelem bo u nas w firmie często jest ogłaszany konkurs na to stanowisko, ale trzeba mieć jakieś kwalifikacjie. Co obecnie jesy godne polecenia?
Poszukaj na go work, oni mają sporo kursów dla managerów np. dla kierowników i managerów, motywowania zespołu itp.
 
W

wiemlepiej

Guest
Faktycznie jest tego sporo ale warto jest się dobrze zastanowić i wybrać firmę, która jednak ma pewne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Oraz taką , w której będziemy meli pewność,że czegoś się jednak nauczymy.
Obecnie dobre szkolenia z zarządzania oferuje ta ekipa:
http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/kategoria/zarzadzanie,5/


Firma z Warszawy, mają dobre ceny. Sam co jakiś czas korzystam z ich usług w swojej firmie ( korzystałem ja ale równiez moi pracowicy).
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
No ale nie każdy jest z Warszawy a dojechać też nie każdy może. Gowork działa na terenie całej Polski w największych miastach, łatwiej dopasować lokalizację.
 

sylwia4012

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ciekawe szkolenia menedżerskie ma także Akademia Menedżera . Ich szkolenia oparte sa na polskich realizach biznesowych, a to ważne. Jest kilka poziomów szkolenia i każdy może wybrac coś dla siebie. Szkolenia w Akademii Menedżera umożliwiają wszechstronny rozwój.
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]U nas w firmie korzystano ze szkoleń menedżerskich, które prowadziła firma [/SIZE]effect.edu.pl[SIZE=12pt], rzeczywiście muszę przyznać, że przekazali nam bardzo fachową wiedzę, dzięki czemu firma po prostu lepiej funkcjonuje.[/SIZE]
 

greendiamond

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szeroką ofertę szkoleń menadżerski można zobaczyć tutaj. Szkolenia prowadzone są przez doswiadczonych i sprawdzonych ludzi. Sam uczestniczyłemw skzoleniu menadżerskim organziowanym przez tą firmę, więc mogę ich polecić. Pozdrawima

[SIZE=9pt]Szeroką ofertę szkoleń menadżerski można zobaczyć [/SIZE][SIZE=9pt]tutaj[/SIZE][SIZE=9pt]. Szkolenia prowadzone są przez doswiadczonych i sprawdzonych ludzi. Sam uczestniczyłemw skzoleniu menadżerskim organziowanym przez tą firmę, więc mogę ich polecić. Pozdrawima[/SIZE]
 
J

jagnam

Guest
Ze swojej strony mogę polecić tę platformę elearningową
http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/

już kilka razy korzystałam z ich oferty w zakresie szkolenia indywidualnego ( na stronie jest również napisane,że prowadzą szkolenia elearningowe dla firm). Jestem zadowolona. Wszystko podane w sposób zwięsły oraz ciekawy. Dzięki temu wiele sie nauczyłam. Na zakońćzenie kursu dają również certyfikat

Jestem szczególnie zadowolona z kurs ms office. Dzieki temu znacznie podniosłam swoje kwalifikacje.
 

Smile4U

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio odbyłam kurs menedżera muzycznego w Akademii Menedżerów Muzycznych (wpisz w google,a strona powinna od razu wyskoczyć). Profesjonalna kadra wykładowców przygotowuje do zostania menedżerem muzycznym. Oferują zajęcia zarówno z prawa cywilnego, historii muzyki jak i promocji w mediach, organizacji koncertów, proces produkcji płyt i klipów. Ciekawa alternatywa dla menedżerów, ja osobiście nieco się przebranżowiłam z branży odzieżowej na branżę muzyczną.
 
R

Rejczel

Guest
Świetny kurs menedżerski można odbyć na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
 

Tonton

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja z mojej strony mogę polecić szkolenia z Grupy Kreatywnej. Całkiem fajnie, merytorycznie prowadzone. Co ważne mają różnorodną ofertę, więc osoby zajmujące się biznesem czy handlem z pewnością znajdą coś dla siebie. Dużym plusem jest to, że tematy szkoleń są na czasie ;)
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
Też zastanawiam się nad kursem trenerskim... Ile trwa? Na jakie zarobki można liczyć?
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
To jest branża w której warto być na bieżąco i brać udział cyklicznie w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Z takich szkoleń można wynieść same plusy. Można spotkać różne osoby w branży, można pogadać "jak szef z szefem", można poznać inne spojrzenie czy metodyki wykorzystywane w codziennej pracy. Osobiście mogę polecić szkolenia ze Szkoły Trenerów Ster. Wpiszesz w Google, to Ci wyskoczy.

Jeżeli chodzi o zarobki, to właściwie nie ma dolnej czy górnej granicy.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2

stefanmeller

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybacz, ale nie znam tej firmy, ale brałem udział w szkoleniach firmy Quest, inquest.pl/obszary-dzialania/szkolenia-biznesowe/, a dokładnie w szkoleniach biznesowych i muszę powiedzieć, że na prawdę świetnie nie dość, że uczą to na dodatek, wiele rzeczy które uczyli mnie na prawdę mi się przydały ;).
 
Do góry