Szkolenia menedżerskie

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Jestem zainteresowany odbyciem szkolenia menedżerskiego. Osoby, które miały do czynienia z tą tematyką, prosiłbym o wypowiedź. Nie musi to być długi opis - wystarczy określenie organizatora i podanie kilku zalet oraz wad. Głównie chodzi mi o takie aspekty zarządzania zespołem, jak motywacja pracowników i organizacja czasu pracy.
 
F

favriell

Guest
W sprawie motywowania pracowników mogę ci coś doradzić bez szkoleń;)
Trzeba dokładnie poznać pracowników żeby i wiedzieć:
Kto pracuje tylko dla pieniędzy?
Dla kogo praca na zajmowanym stanowisku jest frajdą?
Kto w pracy może wykorzystywać zainteresowania?
Komu zależy żeby wykonując obowiązki wykazać się przed współpracownikami /szefem a komu wystarczy wykonanie polecenia.
Dobrze wiedzieć, kto jest kreatywny a kto będzie posłusznie wykonywać polecenia nie zadając zbyt druzo pytań

Jak już będziesz to wszystko wiedzieć na pewno nasuną ci się pomysły, jak kogo skutecznie zmotywować?
Proste nieprawdaż? I jeśli liczysz, że na kursie dadzą ci gotowe rozwiązania, to proponuję nie przywiązywać się do tego za bardzo, bo byłoby zbyt pięknie ;)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
U mnie w firmie szef wysyła menadzerów na tego typu kursy i zadowolone są obie strony :), zobacz czy te szkolenia menadżerskie byłyby odpowiednie dla Ciebie, z tego co wiem firma jest ze Śląska, ale szkolenia organizuje w całej Polsce. W ofercie znalazłam szkolenie w zakresie motywowania pracowników, przejrzyj tematykę tego szkolenia, może akurat będzie Ci odpowiadać.
 

Sygn

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja szkoliłem się z capital venture w swojej firmie. Odbyłem szereg szkoleń wewnętrznych i zdobyłem zarówno wiedze teoretyczna jak i praktyczna na podstawie konkretnych case'ów. Zapytaj się, czy w twojej firmie nie organizuje się takich szkoleń.
 

wojtek88.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Odbyłem także szkolenia zarządzania zespołem, czasem i sprzedaży. Musisz bardzo ostorżnie je dobierać bo jest wiele firm co po prostu robi na odwal, zero wiedzy i praktyki. Jesta taka jedna firma z Bydgoszczy mają cudne szkolenia, ale teraz ich znawa wyleciała miz głowy :/
 

KGM

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Korzystałam z usług firmy http://humanpartner.pl W szkoleniu w którym brałam udział poruszane były zagadnienia zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów i inne. Trenerzy nie skupiali się tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej ale było również bardzo dużo zastosowań tej wiedzy w praktyce. Z tego co wiem, to mają w swojej ofercie dużo innych szkoleń dla menadżerów.
 

wojtek88.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Zgodzę się z kolegą wyżej w szkoleniach ważna jest praktyka, dlatego też cenię sobie takie szkolenia gdzie robi się różne casy, które są potem w grupie omawiane.
 

ala11

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Korzystałam z usług firmy http://humanpartner.pl W szkoleniu w którym brałam udział poruszane były zagadnienia zarządzania czasem, rozwiązywania konfliktów i inne. Trenerzy nie skupiali się tylko na przekazaniu wiedzy teoretycznej ale było również bardzo dużo zastosowań tej wiedzy w praktyce. Z tego co wiem, to mają w swojej ofercie dużo innych szkoleń dla menadżerów.

Myślę, że prócz samych 'twardych' czy 'miękkich' szkoleń warto też zwrócić uwagę na kompetencje językowe i ich biznesowy charakter. Niestety nasza kadra choć "wykwalifikowana", to nie zawsze znająca języki. A na pewnym poziomie, stanowisku, powinno się mówić nie tylko płynnie, ale też używając języka branżowego. Tak uważam, bo już nieraz spotkałam się z takim dyletanctwem językowym, że uczeń liceum mógłby spokojnie przyćmić gwiazdę korporacyjną. Cóż, ściemniactwo też jest niekiedy w cenie.
_____________________________
Angielski dla firm warszawa ochota
 
W

Wolowitz

Guest
Ja wysyłając swoich pracowników często przeglądam ten portal, czasem zdarzają się bardzo ciekawe propozycje http://www.favore.pl/search/?q=szkolenia+mened%C5%BCerskie&sdescr=1&&cid=1116
 

zuzka90

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jest wiele firm, które przeprowadzaja takie szkolenia. ja osobiscie poznałam jedną, której sposób działania bardzo mi sie spodobał. Firma nazywa się Homo Creatore i komplekoswo przeprowadza rózne formy szkoleń, w tym i szkolenia menażerskie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Takie szkolenia organizuje CSL - Centrum Samorzadnosci Lokalnej
 

elizabet2

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witaj ja się szkoliłam z rmacademy.pl była ta część praktyczna jak i teoretyczna ;) Rozpiskę szkoleń masz na stronie , ja jestem bardzo zadowolona , pracownicy także czyli ogólnie na plus ;)
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Także miałem szkolenie z rmacademy , dobrze prowadzne i ciekawe szkolenia.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ja jestem ze śląska, i wybieram te firmy, które pracują na tym właśnie terenie, poza tym jeśli jakaś usługa już raz się sprawdziła, to nie szukam lepszej , ale wybieram właśnie tą zaufaną, dlatego po raz któryś z koeli wybieram szkolenia menedżerskie z tej samej firmy.
 
A

alicja32

Guest
Szczerze mogę polecić firmę szkoleniową IDEA Trainer House. Oferują szkolenia menedżerskie podczas, których można poznać wszystkie reguły i tajniki pracy menedżera. Satysfakcję zapewniają wysoko wykwalifikowani trenerzy. Ponadto z ich strony można pobrać przykładowe opisy szkoleń.
 

maksyma

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wychowanie solidnego menadżera jest bardzo trudnym zadaniem - wymaga lat doświadczenia, umiejętności, wiedzy, szkoleń i kontaktu z odpowiednimi specjalistami. Bez tego, po prostu nie ma najmniejszych szans na oczekiwane efekty. Pracownik staje się solidnym menadżerem dopiero po latach i wielu doświadczeniach. Dopiero wtedy faktycznie może sobie poradzić z prowadzeniem dużej firmy.
 

kla2

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Menadżer, który pracuje u nas miał kilkuletnie doświadczenie, a mimo wszystko został wysłany z firmy do szkoły biznesowej, w której uczył się bodaj kolejne dwa lata. Inwestowanie w menadżera moim z daniem jest kluczowe – to on w dużej mierze decyduje o wynikach uzyskiwanych przez pracowników. Przecież jeśli firma źle funkcjonuje, to właśnie menadżerowie jako pierwsi tracą pracę. Jeśli potrzebujecie takich informacji to mogę sprawdzić gdzie dokładnie się uczył.
 
Do góry