Szkolenia menedżerskie

Jacek822

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli poszukujecie dobrego szkolenia menadżerskiego to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy szkoleniowej GenWhy. Firma zajmuje się organizowaniem i przeprowadzaniem szkoleń biznesowych na najwyższym poziomie. Prowadzą szkolenia z zakresu: HR, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania czasem, zarządzania projektem, zarządzanie zespołem i inne. Osobiście uczestniczyłem na szkoleniu menadżerskim i jestem bardzo zadowolony z efektów. Szkolenie jest prowadzone w sposób ciekawy z wykorzystaniem gier szkoleniowych oraz warsztatów na których możemy przećwiczyć zdobywaną wiedzę. Każdy kto chce podnieść swoje kwalifikacje związane z zarządzaniem powinien zapisać się na to szkolenie.
 

Kateryna

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrym szkoleniem z kompetencji miękkich jest szkolenie prowadzone przez firmę szkoleniową New Players Poland. Jest to szkolenie dla pracowników na którym poznacie jak radzić sobie ze stresem, usprawnić komunikację w zespole, jak rozwiązywać konflikty, poznać typy temperamentów w pracy.
 

Irek896

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szkolenia to znakomity sposób na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i warto jest z nich korzystać. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór szkoleń, z których każdy może skorzystać wedle potrzeb i upodobań. Ja ostatnio uczestniczyłem w szkoleniu związanym z tematyką psychologii pracy. W związku z tym polecam kursy zawodowe Bydgoszcz .Warto poszerzać swoją wiedzę w taki sposób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry