Szkoła...

agapama

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z ....ze Śląska.. :P
Jak myslicie co moglibyscie na dzien dzisiejszy o niej powiedziec??
jakie pytania w związku z nia sobie zadajecie-które was nurtują i czy warte sa one uwagi- jakich kolwiek rozważan...
Przyjmę kazda propozycje.....Pozdrawaim :papa:
 

sikorkas

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja skończyłam już szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, a teraz jestem w wyższej szkole, ale z perspektywy czasu, uważam że była ona potrzebna i nadal jest :) chociaż los pokierował mnie w kierunku który poczatkowo myślałam że nie będzie mnie rajcował okazało się zupełnie co innego :) lubie to co robię :) i wszystkim życzę aby słuchali swojego serduszka ono wszystko podpowie :)
 

agapama

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z ....ze Śląska.. :P
Alez dziekuje Ci za tak wyczerpującą wypowiedz i przedewsztskim bardzo przemyslaną jak najbardziej zgadzam sie pod kazdym wzglądem z Tobą pozdrawiam...:p :p
 
K

K???

Guest
Czy chodzi wam o to, żeby pisać długo??
jak tak, too proszę bardzo.......
jak trafię na jakiś ciekawy temat, to napiszę napewno dłuuuuuuuuuuuugo i wyczerpująco...
ale szkoła nie jest ciekawym tematem, wiec koncze tego posta
 

agapama

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z ....ze Śląska.. :P
Jak najbardziej mi nie chodzi tutaj o to czy wasze komentrze bedą długie czy z sensem <nawet> ale poprostu interesuje mnie wasza opinia i zdanie na ten temat nic wiecej od was nie oczekuje....wchodzisz tutaj bo chcesz zobaczec co i jak o co chodz..itd ale nie musisz po sobie pozostawiac zadnego sladu jesli to nie jest odpowiedni temat dla ciebie...nikt nikog tutaj do niczego nie zmusza...:p
 

sikorkas

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Masz całkowitą rację... od Pana K??? zaleciało ironią [ale to moje zdanie]

A tak jeszcze co do tematu, to troszeczkę znajduje się nie w tym działe oc trzeba :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Podstawówkę miałam taką średnią, liceum za to świetne. Część znajomości stamtąd przetrwała do dziś :) Studia to juz tak pół na pół. Choć myślałam, że się pomyliłam i powinnam studiować coś innego :) Ale teraz gdy pracuję, wiem, że to był dobry wybór. To co chciałam studiować zostało moim hobby :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jestem zadowolona z mojej klasy.
Minal rok, a oni zmienili się na lepsze.
Idąc tam nie myśle o stresie i nauce, ale o przyjemnosci i dobrym humorze..
 

agapama

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z ....ze Śląska.. :P
heheh........thx sikoras..:p

ja tutaj tak zażuciłam tematem a sama nic nie napisałam co sądze o szkole..:(

a więc to juz szybciutko nadrabiam:: no obecnie to chodze do liceum jestem tegoroczną maturzystką:p czy jestem z niego zadowolona w pewnym sensie mogę powiedziec ze tak ale gdybym była wczesniej swiadom tego co bedzie tzn..<nie odpowiedni kierunek-profil jak dla mnie><a chodzi o kształtowanie środowiska> to bym napewno go zmieniła...ale i tak nie mam sie az tak czym przejmowac gdyż zawsze są te studia które one o wszystkim zadecydują i tam wszystko sie okaze...niomm jak narazie to tyle...szkoła napewno jest w jakims sensie nam przydatna chocizaby z tego punktu widzenia ze zawsze są jakies miłe wspomnienia z niej np studniówka itp...:papa: :p :papa:
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
SZkola jest FEEEEE.... :buuu:
ale za to ludziska sa slodziutkie i kochaniutkie i buziaki dla wszystkich "uczacych" sie :* :* :*
 
K

KaMa

Guest
ja jestem w 2 klasie gimnazjum i uważam że bez szkoły byłoby bardzo nudno :p chociaż nie chce mi sie chodzić do szkoły(szczególnie wstawać tak wczas :p) to i tak uważam że jest ona BARDZO potrzebna
 
Do góry