Szkoła tańca w Krakowie - jaką wybrać?

Madziaxd

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Hej :) tańczę od 2 lat, głównie hip hop i jazz. Jednak chcę zmienić swoją szkolę, jaka jest warta polecenia?
zależy mi, żeby były stałe grupy podzielone poprzez poziom zaawansowania.
z góry dzięki za pomoc ;)
 

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Spróbuj w Ananday, jest na ich temat dużo pozytywnych opinii. Mozesz sprawdzić zresztą ich stronkę w internecie, wygląda mi to zachęcająco :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
My skończyliśmy 2 tygodnie temu lekcje tańca towarzyskiego w szkole tańca NOVA i tak nam się spodobało, że teraz zapisujemy się na taniec nowoczesny. W ich ofercie jest hip hop i jazz, dancehall czy hip hop z El. Breakdance.
 

filiszklanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
59
Punkty reakcji
0
Hej, ja też chodziłam na kurs do Dancefloor'a i moge spokojnie polecic :) informacje o kursach powinny byc tu
 

xemkax

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja za to polecam Ananday, jest super atmosfera. Uczą Funky Jazz i Hip Hopu między innymi.
 

angeela1

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja polecam Ananday co prwda sama nie chodziłam tam na Hip Hop ale moja znajoma tak z tego co wiem to już od trzech lat i naprawde jak tańczy to oczy wychodzą wiec myśle że ta szkoła jest jednak czegoś warta :)
 

xemkax

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
I co? Na którą się zdecydowałaś?:) W Ananday są teraz Danceteki w każdy czwartek o godz. 20, możemy się pochwalić swoimi umiejętnościami tanecznymi! :D Już widzę te pojedynki a la Step Up:D hahah
 

Grac_ja

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
moja znajoma chodzi do szkoły kolo Urzędu Miasta na Wielickiej (niestety nie znam nazwy) ibardzo sobie ją chwali
 

marcelinka216

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja całkiem niedawno zapisałam się na salsę w Latin Moves, z braku partnera, wybrałam się z koleżanką ;) Atmosfera jest jak na razie naprawdę super, dzięki czemu nasze wieczorne wyjścia na taniec to dla mnie świetna zabawa. Fajnie, że tak wiele osób interesuje się tym tańcem, można podpatrzeć jak radzą sobie już bardziej zaawansowani:)
 

AnnkaW88

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od siebie mogę polecić Akademię Tańca przy ulicy Topolowej. Chodzę tam od pół roku i jest w porządku. Ale oczywiście każdy powinien ocenić od siebie. W każdym razie poczytać o niej zawsze można, zadzwonić też. naukatanca.com

Powodzenia w podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły! :023:
 

kiciakocia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja co prawda jestem z Warszawy, ale jeżeli w Krakowie ktoś chce tańczyć tańce latynoamerykańskie, to tylko w LOFToDance, a przede wszystkim u Łukasza Rasia, jest znany na całą Polskę, która tańczy latino, mistrz bachaty ;).
 
M

maku511

Guest
a jaki kurs polecacie dla poczatkujacego tancerza? na kurs chce isc bez partnerki, ale zeby jednak wplywalo korzystnie na umiejetnosc tanca z partnerka. moze jakas salsa albo cos latynowskiego ?
 
B

bajderman

Guest
To zależy co chcesz konkretnie tańczyć, west coast swing, o tutaj - http://skalskidance.pl/
Chodzę od jakiegoś czasu - strasznie to wciąga, a początkowo mi się to kompletnie nie podobało. Teraz tańczymy nawet w domu, chodzimy często na imprezy. Mega pozytywne doświadczenie.
 

Izka90

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprawdź sobie na stronie FitPlanner. Mają opinie szkół tanecznych, sportowych i klubów, grafiki zajęć i możliwość wyszukania danych zajęć wg. miast, dzielnic i po typie zajęć. Np. gdybyś szukała nauki tańca rumba w krakowie to wpisujesz tam np. "rumba kraków" i otrzymujesz listę szkół z nauką rumby ! :D
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
takich typowych tanecznych szkol to nie kojarze. ja jedynie z narzeczonym chodze na kurs do szkoly "Pierwszy Taniec" w Myślenicach, ale to taka specjalna szkola dla osob, ktore chca przygotowac sie tanecznie do wesela :) fajna sprawa, my wlasnie ukladamy sobie choreografie pod okiem instruktora.
 
Do góry