Szkoła średnia w Kielcach

dominika

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :) Chcę iść na profil mat-geo-ang. Zastanawiam się nad Śniadkiem i Słowakiem, liczę na ok. 150 pkt. Która z tych szkół jest waszym zdaniem lepsza, jakie macie o nich opinie?
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Zależy jakie macie możliwości. Radzę technikum kosmetyczne, a następnie szkolenie w beauty lux. Tzn. kilka szkoleń zawodowych z zakresu tych usług, które faktycznie was interesują. To powinno zdecydowanie do pracy przygotować. Na pewno wszystko potrwa, ale studia w tym przypadku nie najlepszym pomysłem.
 

NIKTWAZNY2212

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
tfutfu napisał:
Hm... będę na targach z klasą, to zobaczę jak szkoły się zaprezentują ;) A tak od 130 gdzie się dostanę na biol-chem?
od 130 na biol-chem dostałabyś się do Piłsudskiego, Norwida, Ściegiennego, Wybickiego i Gałczyńskiego, jeżeli by patrzeć na progi punktowe z poprzedniego roku ( tutaj masz link: egzaminy.edu.pl/component/schoolexams/?rok=2013&miejsce=8&option=com_schoolexams&task=progi&Itemid=100024&Szukaj=Szukaj)
rok temu niestety na biol- chem progi były dosyć spore, do Śniadka trzeba było mieć od 153-160 pkt minimalnie, do Słowaka minimnalnie 144 pkt, do Sawickiej 134 a do Żeroma 142 :)
Właśnie teraz kończę Słowaka, ale generalnie nie polecam. Nie wiem, co chcecie wiedzieć, więc albo napiszcie do mnie pv, albo tutaj zadajcie pytanie. :)
Nawet nie wiecie, jaką ulgę czuję, że 10 kwietnia jest klasyfikacja <3



Cześć, czy wiesz jakie progi punktowe są w Słowaku do klasy 1p (Pre-IB)?
Cześć, czy wie ktoś jakie były progi punktowe do Słowaka w tamtym roku? Chodzi mi o klasę 1p (Pre-IB)
 
Do góry