Szkoła językowa Warszawa

Czy warto chodzić do szkoły językowej

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

mrmegamarian

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam was, moja siora cioteczna chciałaby się zacząć uczyć ang. Jakiś poziom już ma, więc chce się wybrać do szkoły. Czy możecie mi coś polecić? Czym się kierować w wyborze? Macie jakieś doświadczenia i opinie jeśli chodzi o Warszawę?
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
każda szkola robi testy poziomujace wiec to chyba nie jest problem. niech pomysli nad jakim aspektem jezyka jej najbardziej zalezy bo ta oferta szkol jest teraz bardzo zroznicowana. ceny sa chyba na mniej wiecej tym samym poziomie.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Dokładnie. Mi bardzo zależało na konwersacjach i dlatego wybrałem Speak Up. W sumie drugi raz też bym chyba tam poszedł. Zajęcia fajne i niezła atmosfera. Reszty szkół w sumie nie znam, ale zalecam kierowanie się jakością a nie ceną. Mniejsze szkółki raczej nie dają rady konkurować z tymi sieciowymi. Pozdrawiam, Michał
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Na pewno warto się uczyć, jeżeli człowiek nie czuje, że porozumiewanie się w angielskim przychodzi mu bez trudu.

Dobra szkoła to trudny wybór. W dużych miastach jest ich bardzo wiele i można spokojnie przebierać. Wydaje mi się, że duże szkoły mają szereg przewag. Zazwyczaj są tańsze, mają lepsze programy nauczania, i lepszą kadrę.
Najlepiej poszukać po internecie i podzwonić, popytać się znajomych.
 

mrmegamarian

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
A co powiecie na temat zajęć multimedialnych i tych zajęć które można sobie wybrać?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Tzn.?

Zajęcia z różnymi multimediami i praca z komputerem to przecież norma. Przynajmniej w większych szkołach. One mają raczej dobre zaplecze techniczne.
 

mrmegamarian

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
No właśnie chciałbym się dowiedzieć na temat ich zajęć, bo z tym ona nie miała styczności. i mnie o to pyta..
 

marcini

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Witam
Kiedyś chodziłem na kurs : Szkoła angielskiego warszawa
i otrzymałem materiały mp3 do nauki. Niestety straciłem je a chciałbym przypomnieć sobie trochę język. Może ktoś chodzi na
ten kurs lub ma te materiały. proszę o kontakt.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Chyba ci niestety nie pomogę. W sumie to nie bardzo wiem o jaką szkołę chodzi. W speak up też dostaliśmy tego typu materiały, ale bez wsparcia kursu, to nie wyobrażam sobie nauki z nich. Pozdrawiam, Michał
 

Szprotka88

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Znajoma chodziła do AP Edukacja na kurs i bardzo jej pomogli. Teraz mieszka i pracuje w Londynie.
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
Bardzo dobra szkoła to tfls, trzeba przyznać, że naprawdę się starają i robią dobrą robotę
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Przy wyborze szkoły językowej należy brać pod uwagę jak długo jest na rynku, dobrze jak specjalizuje się w jednym konkrenym języku np angielskim. Dobrze jak organizuje zajęcia w małych grupkach i posiada własne sale wyposażone w tablice interaktywne. Istotne by grupy były prowadzone także przez Nativów odpowiedzialnych za konwersacje, dobrze wykwalifikowani lektorzy polscy powinni robic gramatykę. Według mnie w Warszawie można dobrze skorzystać na usługach English For You. Tam własnie system dualny może sporo zdziałać, szczególnie osoby mające kłopoty z konwersacjami skorzystają na tym.
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
A nie lepiej uczyć się w domu? Nigdzie nie musisz chodzić, czy jeździć, stać w korkach, pamiętać, że każdy wtorek i czwartek musisz iść na zajęcia, a nie do kina? Są oferty kursów językowych do nauki praktycznie tam gdzie masz na to czas i ochotę, bardzo elastyczne, np. z podręczników na ławce w parku, z laptopa, czy tableta w domu, słuchając audiobooków w samochodzie, czy tramwaju, a czekając na wizytę u dentysty ze smartfona. Materiały są naprawdę dobrze opracowane, więc nie ma problemów z ich przyswajaniem, a gdy pojawią się jakieś pytania zawsze można napisać do nauczyciela. Ja korzystam np. z eskk.pl i jestem bardzo zadowolona.
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Wybierajmy te marki, które są sprawdzone, czyli długo na rynku
Dokładnie, jedną z takich szkół, która jest długo na warszawskim rynku to właśnie English For You, ale dla mnie oprócz tego liczy się metoda. Właśnie systemdualny w English for you jak dla mnie jest najbardziej korzystny, lektor polski tłumaczy do skutku grmatykę i robi testy, a osóby anglojęzyczne prowadzą konwersaje po angielsku. Mnie to sporo pomogło w języku
 
Do góry