szkoła językowa w Katowicach

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Znacie dobrą szkołę językową w Katowicach? W tym momencie jest bardzo duży wybór takich szkół na rynku, jednak ja potrzebuję czegoś naprawdę dobrego, sprawdzonego i skutecznego. Może znacie szkołę, w ktorej będzie się dało jeden stopień zrobić w ciągu jednego semestru, a nie całego roku? Zależy mi na czasie
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
jak zależy ci na czasie to myślę, że powinnaś się udać na kurs do szkoły Axon wiem, że szkoła ta działa w różnych miastach, m.in. Kraków, Wieliczka, Olkusz, ale też Katowice. Wiesz jeśli się zapiszesz do nich na kurs możesz mieć pewność, że nie tylko bardzo dobrze opanujesz język, ale też nauczysz się go szybko, bo w tej szkole nauczysz się jednego poziomu w jeden semestr;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Słyszałam już o tej szkole. A sama może byłaś u nich na lekcjach?
Jak to wygląda, na jakich podręcznikach się uczy? I czy mają
może jakieś swoje metody nauczania? Robię research i chcę
się dowiedzieć jak najwięcej
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Z tego co ja wiem to oni mają swój autorski podręcznik, na którym się opiera nauka. To chyba dobre rozwiązanie, bo nie trzeba kupować innych książek i program się zgadza z tym czego oni nauczają. Są chyba jedną z większych tego typu szkół.
 

malgosiaw

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Odradzam szkołę Speak Up (na Stawowej).. zjawiłam się tam kiedyś na 'spotkaniu organizacyjnym' i nie dowiedziałam się NICZEGO. Nawet cen kursu ;] Zgarnęli moje dane osobowe i kazali się zadeklarować na szybko. Ja dziękuję.
 
B

bone1906

Guest
Też słyszałem dużo dobrego o Axon, co prawda o tej placówce w Krakowie, ale to ta sama firma, więc myślę, że w Katowicach jest na podobnym poziomie. Ja się zbieram powoli do kursu u nich, bo są nastawieni na komunikację, a to mi odpowiada. Tylko coś się zebrać nie mogę, jak nie w pracy, to w domu coś trzeba zrobić i tak ciągle.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
hahah bone1906 nie musisz mi mówić :D Mam to samo :D
Obiecywałem sobie, że po wakacjach zapiszę się na kurs hiszpańskiego. Nawet przeglądałem ofertę axona, byłem niemal zdecydowany i co? i nic :/ Nie ma czasu ani motywacji do nauki :/
Choć chciałbym się pouczyć tego języka, przynajmniej na poziomie podstawowym.
 

MarcinBalzer

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Ruda Śląska
Witam,
Ja osobiście nie słyszałem o szkole Axon, więc trudno mi się ustosunkować do tej firmy. Jednak znajoma poleciła mi w Empik School. Jest absolwentką tej szkoły po języku Angielskim i jest zadowolona. A co polecała? Dobrzy wykładowcy, nauka w małych grupach, egzamin międzynarodowy.
Jednak jak to w każdej szkole każdy nauczyciel ma inne podejście nauczania i możliwe, że znajoma trawiła na dobrego wykładowce potrafiącego nauczyć.
Czy ktoś z was słyszał o tej szkole? Czy może jest ktoś po kursie?
 

Roobin

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam,
Ja osobiście nie słyszałem o szkole Axon, więc trudno mi się ustosunkować do tej firmy. Jednak znajoma poleciła mi w Empik School. Jest absolwentką tej szkoły po języku Angielskim i jest zadowolona. A co polecała? Dobrzy wykładowcy, nauka w małych grupach, egzamin międzynarodowy.
Jednak jak to w każdej szkole każdy nauczyciel ma inne podejście nauczania i możliwe, że znajoma trawiła na dobrego wykładowce potrafiącego nauczyć.
Czy ktoś z was słyszał o tej szkole? Czy może jest ktoś po kursie?

o Empiku słyszałem wiele pochlebnych opini, nie wiem jak cenowo wyglądają teraz, z tego co pamiętam to nie byli najtańsi, ale znajomi którzy chodzili chwalili i mówili że warte wydanych pieniędzy, co do metody programowej to niestety nie znam szczegółów
 

blackdaisy

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mnie takie zasłyszane opinie nie ruszają. Wszyscy psioczą na speak up, a ja jestem zadowolona. Dostałam to czego chciałam, czyli pomoc w nauce angielskiego. Metody w tej szkole są spoko jak dla mnie, ale każdy ma swój gust i każdy ma swój sposób na naukę.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio byłam w AXOnie w wieliczce. Wygląda to całkiem spoko. Część zajęć jest w sali komputerowej, na specjalnych programach, część tradycyjnie - z lektorem. Grupy są w sumie małe 4-8 osób, więc nie ma walki o możliwość mówienia. Wydaje mi się, że to fajna opcja, że mają swój autorski program nauczania.
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Ja znowu o Speak Up nie słyszałam pochlebnych opinii
 

Marc3li

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
no ja już gdzies wspominałem w wątku aby spojrzeć w katowicach na szkołę lingua house, mają też fajny wybór metod nauczania np. callana, jak ktoś chce przetestować to można się zapisać na próbną lekcję darmową. Polecam sprawdzić.
 
Q

qarolka

Guest
teraz jest taka masa tych szkół językowych, że naprawdę ciężko wybrać,a le ja będę obstawała, przy swoim, że bardzo dobrą szkołą jest Axon, prowadzi zajęcia w super małych grupach, uczą tam obcokrajowcy i słyszałam ,że praktycznie stosuje sie tam tylko multimedia jako pomoc naukową, także brzmi super
 

bonska

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
ktoś już wspominał to ja dorzucam od siebie również lingua house, kursy metodą bezpośrednią z hiszpańskiego są bardzo fajne i sporo ludzi je chwali. Zawsze można za free przetestować podczas lekcji próbnej.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
W Katowicach jest z tego co pamiętam też i szkoła Speak'Up. Więc jesli nie jedna to druga. Na pewno tak czy inaczej warto jest się uczyć jezyków.
 

Zenek55

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
A moze jakaś szkoła uczące biznesowego rosyjskiego się wam kojarzy?
 
K

klaidua

Guest
Z pewnością nie polecam Lingua House - chociaż lektorka bardzo sympatyczna, to ogólnie bardzo powoli szło się z materiałem i niewiele się nauczyłam w ciągu semestru.
 

Ruda86

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ponieważ jakiś czas temu zadawałam innym to samo pytanie, postanowiłam podzielić się wrażeniami na temat mojego kursu. Początkowo byłam na rozmowie w Speak up, no i niestety nie odniosłam dobrego wrażenia, nie spodobała mi się forma zajęć i zrzucenie właściwie wszystkiego na multimedia i samodzielność uczestnika. Dlatego tam nie poszłam, a po przeanalizowaniu opinii na różnych forach wybrałam ostatecznie katowicki Empik School (właściwie decydowały opinie i przystepna cena). I to był strzał w dziesiątkę. Trafiłam do 5 – osobowej grupy, która realizowała wakacyjny, jednomiesięczny intensywny kurs angielskiego (poziom 8 – średni). Wczoraj go szczęśliwie zakończyłam :) I pomimo dużej ilości materiału, i zakresu do przerobienia, no i moich słabych kompetencji językowych, to była świetna zabawa. Głównie za sprawą prowadzących. Polski Teacher – Kuba (vel Kubeczek) oraz Native Teacher Nitin (vel Nejcik) byli genialni, nie raz umarłam ze śmiechu, od którego robiły mi się zakwasy na brzuchu :p Polecam całą sobą katowicki Empik School, ja w każdym bądź razie wracam tam jesienią :):) :)
 

Kacper23

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja polecam szkołę Effectiva. Bardzo udana szkoła w której szczególnie zwraca się uwagę na praktyczną stronę języka a mianowicie mówienie. Praktycznie non stop się u nich mówi a to jest niezykle ważne, gdyż większość Polaków ma właśnie z tym problem. Grupy są bardzo małe, a nauczyciele niezwykle mili i wyrozumiali. Polecam
 
Do góry