szkoła językowa w Katowicach

judzia23

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja szczególnie polecam szkołę Effectiva. Ostatnio zapisał się na angielski i jestem zadowolona, grupy są małe przez co na ich lekcjach czułam się jak na korepetycjach. Krótko po ich kursie wyjehcałam do Irlandii i sprawdziłam moje umiejętności językowe..okazało się, że są na calkiem niezłym poziomie
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
W Katowicach jedną z lepszych pod kątem opinii jest Lingua House, od dawien dawna są na rynku, mają sporo kursów róznymi metodami, angielski, niemiecki, hiszpański itd., sporo znajomych chodziło na różne kursy u nich i sobie chwalili, ja się wybieram teraz na wakacyjny kurs i mam nadzieję, że tez będzie OK!
 

Kostrzewski

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Ostatnio o cały dział poświęciny nauce języków obcych rozwinęła swoją działalność dobra skąd inąd szkoła dla dorosłych ProEdukacja. Samo centrum Katowic też może być atutem
 

Ametka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja mogę generalnie również polecić lingua house na 1 Maja, dobra szkoła, nauka metodą direct english - tą metodę polecam, naprawdę szybko idzie nauka cały czas konwersując z lektorem, ja jako osoba która szybko łapie ze słuchu to po prostu w sam raz i nauka jest bardzo szybka
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miałaś zajęcia z angielskiego native'em w lingua house? szukam teraz kursu na wyższym poziomie, poprzedni podstawowy robiłem u nich i byłem zadowolony, natomiast w następnym roku akademickim chciałbym zdawać CAE i chcę się dobrze przygotować.
 

Ametka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
hej - tak dokładne, poczytaj sobie o kursie metodą direct:
lingua-house.pl/jangielski-metoda-direct-method-for-english.html
ja dokładnie z takiego korzystałam i jestem zadowolona, po wakacjach kolejny semestr nauki już na wyższym poziomie
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzięki, w takim razie w tygodniu się zapiszę, poprzedni kurs w lingua house był w porządku, tą samą metodą, więc może faktycznie nie ma co kombinować tylko wybiorę się do bardziej zaawansowanej grupy u nich po prostu :)
 

Ametka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Możesz też przedzwonić czy mają teraz jakieś lekcje pokazowe, może jest coś z bardziej zaawansowanej grupy, chociaż jeśli korzystałeś z kursu no to wiesz jak to wygląda w szkole, ja się zapisywałam na to poprzez stronę lingua-house.pl, i teraz też jak wejdziesz to jest taka możliwość co do lekcji próbnych.
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzięki raz jeszcze, dzisiaj mam w planach podjechać na 1-wszego Maja do tej szkoły i może uda mi się od razu na kurs zapisać :)
 

Ametka

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Spoko nie ma problemu, ja byłam zadowolona ze szkoły, także mam nadzieję, że Tobie też kurs podpasuje, w razie co dawaj znać :)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Słyszałam od znajomej, której dziecko uczyło się angielskiego, że w Empik Scholl mają dobrych lektorów, lekcje nie są nudne i szybko można przyswoić język obcy . Sama się zastanawiam czy nie zapisać się na niemiecki online, chociaż bardziej do mnie przemawia tradycyjny kurs w empiku.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Zajęcia online są naprawdę fajne, do tego masz dostęp przez cały czas do ciekawych ćwiczeń interaktywnych. Utrwalam sobie angielski online w empiku, więc jak byś miała jakieś pytania to pisz, pomogę. :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
apra napisał:
Słyszałam od znajomej, której dziecko uczyło się angielskiego, że w Empik Scholl mają dobrych lektorów, lekcje nie są nudne i szybko można przyswoić język obcy . Sama się zastanawiam czy nie zapisać się na niemiecki online, chociaż bardziej do mnie przemawia tradycyjny kurs w empiku.
Jeżeli czas Tobie pozwala, to na pewno kursy stacjonarne będą lepsze, ale czasem nie ma wyboru. Oni mają chyba coś przemieszanego, czyli lekcje w klasie + kurs online. To może być również dobrą opcją, bo masz kontakt z "żywym" lektorem.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Lekcje online z lektorem na żywo to dobre rozwiązanie bo można z niego korzystać z każdego miejsca ,a nawet ustalać dowolny czas. Fajnie też, że poziom nauczania dopasowywany jest do umiejętności językowych uczniów, a wymagania nie są wysokie, ale też nie za niskie.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
odświeżam, jestem ciekaw tego kursu w empiku, jak to wygląda? ja chcę zrobić kurs niemieckiego, bo mam okazję wyjehcać do pracy, chciałbym zeby kurs był taki jak najbardziej praktyczny a nie uczenie samych czasów, gramatyki, bo tam mi to się aż tak nie przyda
 

Anna Moro

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
pawso44 kurs jest bardzo spoko. Na pewno nauczysz się rzeczy praktycznych, ja w swojej grupie mam 5 osób i głównie zajmujemy się rozmowami. Nasz lektor jest bardzo nastawiony na konwersacje, ostatnio nam nawet wymyślał jakieś scenki typu wizyta u lekarza, czy tam zakupy w sklepie. Także wiesz, takie rzeczy co w codziennym życiu się rozmawia. Gramatyka jakoś sama wchodzi człowiekowi do głowy :) Może właśnie przez to, że nie trzeba tak pamięciowo z podręcznika zakuwać, tylko jakoś tak bardzo naturalnie samo wchodzi do głowy. Przedzwoń sobie do szkoły, bo oni też sporo zniżek mają typu że jak się zapiszesz ze znajomym to płacisz mniej, jakoś better together to się chyba nazywa nie pamiętam dokładnie :)
 

alamamama

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2016
Posty
8
Punkty reakcji
6
Ja jestem bardzo zadowolona ze speakup, ale uczę się w Warszawie. Myślę, że w Katowicach nie będziesz narzekać ;) Rozmawiamy bardzo dużo, a najlepsze jest to, że możesz chodzić na coś w stylu klubów aktywności, gdzie wychodzi się np. na kręgle i rozmawia o sporcie lub jeśli interesujesz się informatyką, to możesz skupić się na nauce słownictwa technologicznego. Bardzo fajna sprawa!
 

Edward Wrbel

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
interesuje mnie własnie kurs angielskiego, widziałem że mają spore obniżki dla studentów, cena jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi szkołami, da się szybko nauczyć tak żeby się komunikować
 

ameliazajac

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
mi znajoma poleciła lingua house. Uczyłam się tam francuskiego i bardzo polecam. Super dopasowują grupy jeżeli chodzi o poziom zaawansowania, istnieje możliwość zdania egzaminów certyfikujących, byłam bardzo zadowolona. Dostałam potem pracę w Paryżu i musiałam podszkolić angielski biznesowy, też bardzo sobie chwalę zajęcia!
 

Dibba

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Robiłam na poziomie B2 kurs angielskiego w lingua house. Teraz na koniec wakacji chcę ruszyć z B2+ żeby przygotowywać się potem do certyfikatu na C1 i wyjazdu na wymianę zagraniczną. Kurs był na B2 bdb, dobra lektorka, mega nacisk na rozmawianie i komunikację, do tego grupa niewielka więc sporo czasu było aby każdy mógł pracować.
 
Do góry