Szkoła jazdy

tajpan

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
45
Punkty reakcji
0
Od listopada chcę zacząć chodzić na kurs jazdy. Potanie tylko gdzie. Najbardziej pasowałaby mi KULKA, albo PKS (mieszkam niedaleko), ale dopuszczam też inne szkoły jazdy. W obu wyżej wymienionych szkołach opłaty są identyczne zarówno jeśli chodzi o sam kurs jak i o dodatkowe jazdy. Może ktoś niedawno robił prawko i mógłby coś doradzić.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Polecam EWAN zdawała tam trójka mojego rodzeństwa oraz kilku moich znajomych, wszyscy zdali większość za 1-2 razem ;)
W cenniku się nie orientuję ale na pewno nie jest drogo ;)
 

pakiland1605

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
1
KULKA na Grygowej jest w miarę dobra. Tylko tam lepiej uważać ;) Mogą was skroić ze wszystkiego!
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
A robił ktoś może prawko w Rally na krakowskim albo w Rodmosie? Miałabym blisko ze szkoły, ale nie wiem czy się opłaca tam zapisywać. Sorry że odkopuję stary temat, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego.
 
P

Prezenty

Guest
WItaj,

nie podałeś z jakiego miasta jesteś. Z lubelskiego mogę polecić szkołę jazdy Kursorw Chełmie - mają do wyboru mnóstwo kategorii, więc jak zrobisz kat. B możesz zaraz robić A, bo to uzależnia ;) ceny też przyzwoite. Ale przede wszystkim duże doświadczenie i cierpliwość u instruktorów.
 
I

il_o_na

Guest
na www.regiomoto.pl jest ranking najlepszych szkół na Lubelszczyźnie, nawet pomocne, i Piszą, że najwięcej wypadków na drogach robią świeżo-upieczeni kierowcy...

poniżej artykuł

http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/najlepsze-szkoly-jazdy-nagrodzone
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie rzucaj co post linku do Wschodniej.
 
I

il_o_na

Guest
Odkryłam super promocję, jak znalazł dla kogoś kto chce zrobić prawko.

http://www.sweetdeal.pl/deal/Lublin/other/1098/99-z%C5%82-za-bon-zni%C5%BCkowy-o-warto%C5%9Bci-300-z%C5%82-do-wykorzystania-na-kurs-prawa-jazdy-kategorii-b-w-auto-gt-szko%C5%82a-jazdy-w-lublinie

Powodzenia
 
Do góry