Szczepionka Na Ciąża

evalla

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej
czy szczepionka przeciw grypie moze opóźnić wystąpienie miesiączki? Okres spóżnia mi sie już tydzień.... no i tak zaczynam się zastanawiać... że to może nie szczepionka... a wpadka ? :(
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
z tego co mi wiadomo jedno z drugim nie ma nic wspolnego
jesli wspolzylas bez zabezpieczenia - kup sobie test ciazowy
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Radzila bym to co Martina--test ciazowy , bo raczej ta szczepionka nie ma nic z tym spolnego, a moze mialas jakis stres i dlatego nie masz miesiaczki???
 
K

Kotecek

Guest
hej
czy szczepionka przeciw grypie moze opóźnić wystąpienie miesiączki? Okres spóżnia mi sie już tydzień.... no i tak zaczynam się zastanawiać... że to może nie szczepionka... a wpadka ? :(


Szczepionka nie ma zadnegpo wplywu na wystepowanie miesiacczki w takim razie popieram przedmowczynie i zalecam test ciazowy jesli byl stosunek i to anwet z zabezpieczeniem poniewaz kazde zabezpieczenie poza abstynencja jest zawodne :)
 

evalla

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej. spóżniam sie 5 dni... też tak myślę że jedno z drugim nie ma nic wspólnego... ale tonący brzytwy się chwyta..... :(
Czytałam że przy chorobach tarczycy (mam niedoczynność) testy mogą nie pokazywać 'prawdziwego' wyniku.....
Dlatego nie wiem czy jest sens inwestować w test... bo chyba i tak nie obędzie się bez lekarza...
Dzięki za info.
Pozdrawiam
 
K

Kotecek

Guest
hej. spóżniam sie 5 dni... też tak myślę że jedno z drugim nie ma nic wspólnego... ale tonący brzytwy się chwyta..... :(
Czytałam że przy chorobach tarczycy (mam niedoczynność) testy mogą nie pokazywać 'prawdziwego' wyniku.....
Dlatego nie wiem czy jest sens inwestować w test... bo chyba i tak nie obędzie się bez lekarza...
Dzięki za info.
Pozdrawiam


Owszem w wypadku problemow z tarczyca test z moczu nie daje wyniku w 1005 pewnego wiec racze zainwestowac 20-25 zl na test z krwi robiony w laboratorium nie trzeba mioec skierowania jak placisz :)
 

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
Nie martw się ostatnio w jakimś serialu..dziewczyny też miały taki problem,bo wszystkie były w ciązy....
a okazało się ,że w aptece mieli wadliwe testy...


Samych wadliwych testów wszystkim życzę!!
 

evalla

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
dzięki za pomoc. mam nadzieje ze będzie jeszcze pięknie i to tylko jakies... zaburzenia hormonalne... oj... oby....
pozdrawiam
3majcie kciuki.
 

kasiaW28

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak jest w przypadku evelli ale zaszczepienie sie na grype czesto powoduje w szybkim czasie zachorowanie na nia aby organizm mogł wytworzyc przeciw-ciała ( przynajmniej jak tak zawsze reaguje po sczzepionce) a przeciebienie może opóżnic wystapienie miesiączki.
Ale oczywiście zrobienie testu i wizyta u ginekologa sa wskazane.
 
K

Kotecek

Guest
Nie wiem jak jest w przypadku evelli ale zaszczepienie sie na grype czesto powoduje w szybkim czasie zachorowanie na nia aby organizm mogł wytworzyc przeciw-ciała ( przynajmniej jak tak zawsze reaguje po sczzepionce) a przeciebienie może opóżnic wystapienie miesiączki.
Ale oczywiście zrobienie testu i wizyta u ginekologa sa wskazane.


Kasia owszem niektore osoby tak reaguja ale to nie zmienia faktu ze zbadac czy nie jest ewentualnie w ciazy tez powinna, gdyz ciaza tu ejst bardziej prawdopodobna niz taka reakcja na szczepiopnke bo to co opisujesz w wypadku zaszczepienia zdarza sie naprawde rzadko :)
 

evalla

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej. Byłam dziś u Pana doktora... na 99% nic nie ma :D:D:D:D:D Z uwagi iz opoznienie jest male i ewentualna ciąża wczesna... to muszę zrobić jeszcze test. :) Oj... mam nadzieję że poranek będzie jednokreskowy :))))
ps. pytałam o testy i choroby tarczycy... jeśli jest to niewielkie odchylenie od normy... ja mam niewielką niedoczynność to nie ma to wpływu na wynik testu.
Pozdrawiam niezwykle radośnie:)
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
wiesz co ie wiem co ma wspolnego szczepionka wiem jesdno kup sobie tescik i go zrob pozdrawiam
 
Do góry