Szczecin

heniek*

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc czy ktos wie jakie są połączenia komunikacyjne między szczecinem a schwedt? i czy w ogóle takie istnieją?
 

sterben

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Siemka ja tez szczecin :D temat stary ale może powtórka z browara ?? :D

Wiem że do schwedt są 2-3 razy dziennie jakies autobusy(specjlanie do centrum handlowego w schwedt)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Siemka ja tez szczecin :D temat stary ale może powtórka z browara ?? :D

Wiem że do schwedt są 2-3 razy dziennie jakies autobusy(specjlanie do centrum handlowego w schwedt)

Powtórka z browara? Jestem za-powiedz tylko jeszcze kiedy i gdzie. Ktoś jeszcze chętny? Pisać
 

sterben

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Może wyznaczmy termin np. 17 września w którymś z pubów, tu link - można sobie wybrać http://www.puby.wszczecinie.pl/. Albo można zrobić inaczej - zbiorowe ognisko z piwkiem np. na nowej polanie koło zajazdu szmaragdowego w Zdrojach.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Może wyznaczmy termin np. 17 września w którymś z pubów, tu link - można sobie wybrać http://www.puby.wszczecinie.pl/. Albo można zrobić inaczej - zbiorowe ognisko z piwkiem np. na nowej polanie koło zajazdu szmaragdowego w Zdrojach.

Termin 17 września odpada bo to niedziela a nie mam ochoty jechać do roboty skacowany :D , pomysł z ogniskiem nad Szmaragdem w Zdrojach dobry jest ale jest ta lipa że ostatnio coś często deszcz pada. Ja tam proponuję spotkanko w jakimś pubie-i w piątek albo sobotę. Więc jak?
 

sterben

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
No też jestem za zeby jakiś pub, pogoda szyków nie popsuje. Teraz zostaje ustalić pub, dzień i godzine i żeby jeszcze przeczytali :D
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Ja tam proponuję spotkać się w Baila-fajno tam jest, dobry klimat a co do dnia i godziny to trzeba będzie jeszcze ustalić jak będzie więcej chętnych na spotkanie
 

Umbra

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
z Daleka :)
huhu widzę, że temacik ucichł ;) mamy koniec grudnia iwidze, że nic nie wypaliło ;) moze w 2007 roku bedzie więcej szczęścia ??:)
kto by się pisał na wypadzik ??:)
proponowałabym raczej nie jakieś baila tylko lokalik w którym będzie mozna sobie porozmawiać i delektować się piwkiem ;) ( pod warunkiem ,że macie ukończone 18 lat :D

kto jest za ?? :niepewny:
 

infernalk

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
W sumie wieki nie bylem na takim spedzie. Zawsze ludzie z forum sedzieli dluzej, poznawali sie. Wspolne tematy blablabla. Wogole jakies psotkanie doszlo do skutku ?
 

IDI

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
53'25'13.08'Płn 14'29'21.57'E
Temacik ucichł a to dlatego że zapewne odeszła ochota na spotkanie. Jeśli jest ktoś ze Szczecina lub okolic a zechciałby się spotkać, to piszcie a za jakiś czas cosik się zrobi. Będe potrzymywał ten temat bo juz nie raz sie spotykałem z osobami z forum i nie było tak źle. Jedna mała uwaga dla osób które chcą brać udział w tz ZLOCIE. Osoby poniżej 18-go roku nie pisać. Na zlotach spotykaja się osoby tylko pełnoletnie albowiem czasami leje się %
Jeśli są uwagi do tego postu, zapraszam do komentarza.
 
Do góry