Szczecin TWORZY

Aru

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Witam!

Wystartowała nowa akcja dla ludzi chcących coś zrobić, aby Szczecin stał się odrobinę ciekawszym miejscem!

Akcja zwie się "Szczecin TWORZY" a w skrócie została opisana tak:

"Na początek chcę napisać o moim skromnym pomyśle. Planuję moje rysunki wkładać do kopert, zaklejać, podpisywać “Szczecin Tworzy” i kłaść w różnych miejscach Szczecina. Jeżeli czyta to ktokolwiek z mojego miasta - łapcie te koperty. I postarajcie się sami robić podobne rzeczy. Niedługo otworzę może forum dla tego pomysłu. Nie musi to być rysunek - może to być ciekawe zdjęcie, wiersz, jakakolwiek forma wyrażania siebie! A po co coś takiego? Żeby życie w Szczecinie ruszyło odrobinę! Ba, może nawet pomysł dałby radę rozprowadzić się na całą Polskę? To byłoby świetne!
Ja biorę się za to - dlatego będę wrzucał mniej moich szkiców na stronie - więcej dam do kopert. Szukajcie ich. I próbujcie sami z czymś podobnym.

Piszcie co myślicie o pomyśle “Szczecin Tworzy” - ja zajmę się jego powolną realizacją."

Całą akcję zapoczątkowałem ja na swoim blogu - adres do niego macie w moim profilu. Cóż mogę dodać więcej? Dodam logo projektu i odsyłam Was na stronę gdzie dzisiaj dopisałem więcej szczegółów. Jest również profil na naszej-klasie całego projektu, polecam poszukać jeżeli popieracie akcję. Na blogu jest odpowiednie miejsce dla ludzi, którzy popierają projekt i mają swoją stronę internetową - jeżeli możesz rozreklamować całość w jakiś sposób - napisz na mój adres e-mail i podaj adres swojej strony. Na pewno dodam Twoją stronę w odpowiednie miejsce.

tworzymini.jpg


Pozdrawiam, Marek "Aru" Pawelczyk
 

dorcia90

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin :)
Powodzenia :)
Ja póki co nie spotkałam się z akcją "Szczecin tworzy" ale może szerzej otworzę oczka ; )
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Róbmy wszystko by obudzić to piękne miasto :) tu się musi zacząć dziać!
 

Kas

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Po malutku... Niech do wyższych stanowisk urzędowych dojdą jakieś kreatywne osoby, a będzie lepiej. Sami mieszkańcy cudów nie zdziałają, bez środków finansowych.
 

Pavulon

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Są jakieś konkretne miejsca, gdzie można znaleźć te tajemnicze koperty? W ogóle akcja wciąż aktywna?
 
Do góry