szampon męski dla słabych i cienkich wlosów

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Hb Jeunesse jest w porządku i przede wszystkim rzeczywiście sprawia, że te włosy zyskują na objętości. Powiedzmy, że zanim u mnie udało się uzyskać jakiś mega efekt, tego czasu minęło sporo, ale w tym momencie wygląda to naprawdę super, a co najważniejsze, włosy cały czas zyskują, a nie tracą na wyglądzie.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
homers - ale że niby czym się różni szampon damski od męskiego? Bo średnio to rozumiem?
Tego HB Jeunesse używa Twoja kobieta? Pierwsze słyszę...
 

mtkar

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli szukasz szamponu do cienkich włosów to polecam Ci ten którego sam używam kmax szampon dający objętość ma dodatkowo działanie zagęszczające więc włosy wyglądają po nim na prawdę super!
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Szampon z apteki eloderm. Męzowi bardzo wypadaly wlosy, tylko apteczny szampon pomogl.
 

Ivek

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kup sobie szampon zwiększający objętość. Stosuj się do instrukcji, a na pewno pomoże. Sam stosowałem bo w wieku 21 lat zaczęły mi dosyć mocno wypadać włosy i zrobiły się cienkie. Teraz jest o niebo lepiej :)
 

ZietekZ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Najlepiej byłoby gdybyś udał się do specjalisty, tj trychologa. Mogę polecić Ci panią u której sam byłem i która bardzo mi pomogła. Ale to tak na marginesie.

W Twoim przypadku wydaje mi się, że powinieneś poszukać czegoś co oczyści skórę głowy (żeby włosy miały miejsce do rośnięcia) i odżywki (żeby rosły zdrowe). Nie wiem czy kiedykolwiek próbowałeś, ale ja stosowałem serum oczyszczające do skóry głowy Bionigree.

Ma naturalny skład i jest bardzo delikatne. Krzywdy Ci nie zrobi, a moim zdaniem może pomóc. Miałem podobny problem i uporałem się z nim właśnie w ten sposób. Co prawda nie wiem co u Ciebie powoduje przerzedzenie włosów, ale jeżeli tak jak u mnie zdiagnozowane miałbyś łysienie telogenowe, to myślę to mogłoby Ci pomóc.
 

Menua

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2017
Posty
32
Punkty reakcji
2
Tutaj pełna zgoda, zdecydowanie najlepiej zrobisz jeżeli udasz się do dermatologa bay ocenił kondycję Twoich włosów oraz skóry głowy, dopiero wtedy doradzi profesjonalny szampon który będzie w stanie Ci pomóc. Unikaj tych z dodatkiem parabenów i typowo drogeryjnych.
 

martakedzia

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że warto pomyśleć o naturalnym szamponie do włosów, w szczególności o Vatika Dabur, który w porównaniu do z typowymi szamponami sklepowymi, zdecydowanie lepiej sobie radzi, więc jak coś to spróbujcie, jak coś tutaj jest link do tego produktu: kosmetykinatura.pl/ ;).
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Ostatnio fryzjer polecił Nioxin 4 - jest to zestaw produktów do pielęgnacji włosów osłabionych i zniszczonych zabiegami. Faktycznie po miesiącu stosowania poprawiła się kondycja moich włosów.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mogę polecić szampon mojego męża od Angrybeards. Szampon jest bardzo wydajny i włosy po myciu są gładkie i odżywione. Ewidentnie się wzmocniły, także polecam w ciemno ten szampon.
 
Do góry